"NASA: A Human Adventure" sergisi OPET sponsorluğunda İstanbul'da

  • Yazı boyutu
"NASA: A Human Adventure" sergisi OPET sponsorluğunda İstanbul'da

"NASA: A Human Adventure" sergisi OPET sponsorluğunda İstanbul'da

İnsanlığın uzay merakı ve uzayla ilgili çalışmalarını kapsayan "NASA: A Human Adventure" sergisi, OPET ana sponsorluğunda ve Marmara Forum'un katkılarıyla İstanbul'a getirildi.
     Opet'ten yapılan açıklamaya göre, Marmara Forum içerisinde bulunan Expo Center'da 2 bin 500 metrekarelik alanda konumlanan "NASA: A Human Adventure"da orijinal araçlar ve motorlardan parçalar, astronot kıyafetleri ve aksesuarları, önemli parçaların özel maketlerinin yanı sıra uzayla ilgili özel film gösterimleri de yer alacak.
     Etkinliğin ana sponsoru OPET, "OPET'le Uzaya Yolculuk" uygulaması ile OPET'in "www.facebook.com/opet" sayfasındaki formu dolduranlar arasında yapılacak çekilişle belirlenecek 3 bin kişiyi sergiyi özel davetle gezdirecek. Uygulama, 30 Ekim 2012 tarihine kadar devam ederken kazananlar OPET'in facebook sayfası üzerinden duyurulacak.
     İstanbul Exhibitons tarafından Türkiye'ye getirilen sergi, Star Wars gibi önemli sergi projelerine imza atan John Nurminen Prodüksiyon şirketi tarafından gerçekleştiriliyor. "NASA: A Human Adventure", 14 Nisan 2013 tarihine kadar ziyarete açık olacak.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir