Napads

  Ankara ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-2387670 090-312-2387670
  Mustafa Alp (Firma Sahibi / Ortağı)

  Napads Baskılı - Logolu Peçete

  • Ürün Adı : Napads Baskılı - Logolu Peçete

  Ürün Hakkında

  NapAds LTD. Napkin + Advertisment = NapAds
  Peçete + Reklam = NapAds

  NapAds LTD., 1997 yılından beri sahip olduğu deneyimlerle Peçete ve Baskılı Peçete alanında satışını bugüne kadar kaliteye önem vererek gerçekleştirmiştir.

  NapAds LTD., olarak yurt içindeki ve yurt dışındaki işletmeler için Kurumsal Toplantılar,Ürün Lansmanları,Sponsorluk ve Promosyon yapan Firmalara ve Hotel, Café, Restaurantlar için Baskılı – Logolu Peçetelerde yüksek baskı kalitesiyle siz değerli müşterilerimize isteğe, hedefe ve vizyona göre sistemli ve profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

  NapAds LTD., Peçete üstünde hiçbir kısıtlama da ısrar etmiyor.Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri ,kaliteli hizmet felsefesiyle tedarik etmekle yola çıkan ,kaliteyi prensip edinen firmamız ,müşterilerine sunduğu ekonomik çözümlerle, felsefesine ve ilkelerine olan bağlılığı kanıtlamaktadır.

  NapAds LTD., ile çalışmak ;güvene ,bilgiye ve kaliteye desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda bir dost elin size uzanması anlamına gelmektedir.Hergeçen gün genişleyen müşteri portföyü ;dinamik ,eğitimli ,profesyonel bir ekibin sinerjisi ve yılların deneyimiyle oluşturulmuştur.Yarının sorunlarını bugünden çözmek ve bu ürünleri size en iyi hizmetle sunmak kuruluşumuzun temel felsefesidir.Yenilenen Pazar eğilimlerini analiz etmek ,alanındaki yenilikleri yakından takip etmektedir.Sektöründe en iyi olmayı hedefleyen NapAds LTD., çağdaş ,dinamik ve paylaşımcı bir anlayışla hizmet vermektedir.

  Baskılı Peçete sektöründe iddialı olan NapAds LTD., merkezi Ankara olmak üzere ;İstanbul, Antalya, İzmir, Nevşehir ,Konya ,Kayseri ve Trabzon şehirlerinede hizmet vermektedir.

  NapAds LTD., ‘den hizmet almak için kapıyı bir ( 1 ) kere çalmanız yeterli olacaktır.

  Sevgi ve Saygılarımızla,

  NapAds LTD,
  NapAds.Turkey@gmail.com

  25x25 cm 2-3 Katlı Renkli – Beyaz – Baskılı - Logolu Peçete 1/4 katlamalı
  33x33 cm 2-3 Katlı Renkli – Beyaz – Baskılı - Logolu Peçete 1/4 veya 1/8 katlamalı
  40x40 cm 2-3 Katlı Renkli – Beyaz – Baskılı - Logolu Peçete 1/4 veya 1/8 katlamalı

  © NapAds 1997-2009 Corporation

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Napads
  Ankara ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-2387670
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir