Nanosoft Yazılım Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

  Defterdar Mah. Otakçılar Cad. Flatofis No: 78 Kat.2 No:37 34050 Eyüp / Istanbul / Türkiye (Eyüp / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2123322 -- --
  Verim Ticari (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Nanosoft Yazılım Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Verim Ticari yazılım ekibi ilk olarak 2003 yılında bir araya geldi. Yazılım ekibi o tarihten bu yana değişik sektörlere yazılım çözümleri üretti ve üretmeye de devam etmektedir. İlk etapta bu çözümler genellikle cihaz otomasyonları, sipariş takip, personel takip, üretim takip, maliyet analizi ve üretim planlaması üzerine geliştirilmiş yazılımlardan oluşmaktaydı. Bu süreç içerisinde 12 farklı sektör için özel yazılımlar geliştirdi. Fakat oluşturulan bu özel yazılımların hepsinin de finans yazılımına yani muhasebe altyapısına entegre edilme ihtiyacı duyması, ekibi düşündüğü planını uygulamaya yöneltti.

  2004 yılı son çeyreğinde ön muhasebe programı yazmak için ekipten bir kişi sadece bu işin AR-GE’sini yapabilmek için bu işe kendini adadı. Yaklaşık 12 senelik ticari programlar ve muhasebe programları deneyimi olan bu yazılımcı tüm deneyimleri ile ileride `Verim Ticari” ismini alacak programın çatısını oluşturmaya başladı.

  Yazılımcı bunları programın ana mantığına yerleştirdi ve şimdiki `Verim” in beğenilen ruhunu oluşturdu. İlk olarak 2005 yılı başlarında Beta sürümü dağıtılmaya başlanan Verim Ticari ön muhasebe programı 2006 yılı sonunda Türkiye genelinde satılmaya başlandı.

  www.verimticari.com

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Nanosoft Yazılım Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.
  Defterdar Mah. Otakçılar Cad. Flatofis No: 78 Kat.2 No:37 34050 Eyüp / Istanbul / Türkiye (Eyüp / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2123322 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir