Dmaxturkiye

  www.dmaxturkiye.com (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  dmax (Firma Sahibi / Ortağı)

  Nano Multi Köpük

  • Ürün Adı : Nano Multi Köpük

  Ürün Hakkında

  "Percenta Nano Multi Köpük antibakteriyel" ürünü mode

  Nano Teknolojisi esas alınarak üretilmiş bir temizlik ve sızdırmazlık ürünüdür. Yüzeylerde temizlik ve sızdırmazlık sağlayan ve muhafaza eden bir köpüktür ve birkaç adımda uygulanabilir.

  "Percenta Nano Multi Köpük antibakteriyel" tatbik edildiği yüzeyi uzun zaman suya, kire, yağa ve parmak izlerine karşı korur ve anti bakteriyel etkisi de mevcuttur.

  "Percenta Nano Multi Köpük antibakteriyel" tatbik edildiği sırada çevreye hoş bir limon kokusu yayar.

  Avantajları:

  Temizlik için gereken süreyi asgariye indirir
  Paslanmaz çelik yapısı ve çelik parlaklığı sağlar
  Kirler nemli bir besle ve suyla kolayca temizlenebilir
  Temizlik maddelerinin kullanımını %70 oranında azaltır
  Yüzeyleri uzun süre suyun, kirlerin, yağların ve parmak izlerinin etkilerinden korur
  Kullanım alanları:

  Oto boyaları ve jantlar:
  Her araba sahibi arabanın yıkanması sorunlarını bilir. Bazıları hemen her hafta araba yıkama tesisine giderek arabalarını yıkatırlar. Bundan hem çevre, hem de para cüzdanları zarar görür. Çok amaçlı köpüklü şampuanımız arabanızı bir seferde temizler, kaplar ve muhafaza eder. Bundan sonra arabanızı su ve süngerle rahatça temizleyebilirsiniz.

  Tüm araba satıcıları, kullanılmış araba satıcıları ve araba tamir atölyeleri için idealdir
  Motosiklet:
  Motosikletine Nano çok amaçlı köpük ürünümüzü tatbik eden kişi, motosikletinin yalnız çelik parçalarının değil, tüm sentetik parçalarının da bu madde ile kaplanmış ve muhafa altına alınmış olduğunu görecektir. Jantlar ve miğferinize bile bu ürünü tatbik edebilirsiniz. Parlaklık kaybolmaz veya kaybolmuş parlaklık yeniden oluşur.

  Motosiklet piyasası ve motosiklet kulüpleri için idealdir
  Aletler, makineler ve makine parçaları:
  Aletler, makineler ve makine parçaları bu ürünle muamele edildikten sonra, bunların kir ve yağlara karşı ideal bir tepki gösterdikleri görülür. Bunların hem temizlenmeleri kolaylaşır, hem de suyu iterler ve oldukça basit bir şekilde temizlenebilirler.

  Tamir atölyeleri ve endüstriyel işletmeler için idealdir
  Buhar çekme bacaları ve pişirme fırınları:
  Her aşçı veya ev kadını, katı ve sıvı yağlarla kirlenen yerlerin temizlenmesinde yaşanan sorunları bilir. Bizim Nano Multi Köpük ürünümüz yüzeyleri sadece temizlemekle kalmaz, bunları ideal bir şekilde sızdırmaz yapar ve muhafaza eder. Tatsik edilen yüzeyler suyu ve kiri iterler. Buhar bacaları ile pişirme fırınlarındaki orijinal parlaklık yeniden elde edilir.

  Büyük mutfaklar, gastronomi ve mutfak stüdyoları için idealdir
  Müzik enstrümanları:
  Müzik aleti çalan herkes, zamanla enstrümanın parlaklığını hızla kaybettiğini bilir. Nano Multi Köpük adlı ürünümüzle kaplama yaparak eski parlaklığın kaybolmamasını veya yeniden elde edilmesini sağlayabilirsiniz. Müziği yağmur altında bile yapsanız enstrümanınız yağmur damlalarını itecektir.

  Müzik stüdyoları ve müzik aletleri satanlar için idealdir
  Alüminyumdan veya sentetik maddeden mamul pencere çerçeveleri:
  Pencere çerçevelerinin temizliği bazen camlarından temizliğinden daha masraflıdır. Nano Multi Köpük ile yapılacak bir kaplama ile pencere çerçevelerine sızdırmazlık sağlanır. Bunlar kiri ve suyu itici özellik kazanırlar. Ürün hem dış, hem de dâhili alanlarda kullanılabilir. Çerçevenin orijinal parlaklığı yeniden elde edilir ve bu parlaklık kalıcı olur.

  Büro binaları, oto galerileri ve pencere imalatçıları için idealdir
  Aynalar:
  İster banyodaki aynaların, isterse berber salonunda bulunan aynaların sık, sık temizlenmeleri icap eder. Ürünümüzle kaplanan aynalar hem muhafaza altına alınırlar, hem de temizlenmeleri kolay olur. Ürünün tatbik edildiği aynalar suyu, yağı ve kiri itici özelliklere sahip olurlar. Ayna basitçe nemli bir bezle silinir ve parlatılır. Ayna yeniden temiz bir duruma gelmiştir.uygamadan sonra------ PARMAK İZİ OLUŞMAZ....-----

  Oteller, gastronomi ve berber salonları için idealdir
  Diğer uygulama alanları:

  Bisikletler, mutfak aletleri, cam kaplanmış tahtalar, mektup kutuları, kapı çerçeveleri, arabaların gösterge tabloları, Akril, düz deri (Ayakkabı ve ceketler), deniz tekneleri (Sentetik veya metal) ve diğer alanlarda kullanılabilir.

  Nano Multi Köpük adlı ürünümüz özellikle çelik ve sentetik malzemeler için üretilmiştir ve püskürtme tüpleri açısından kullanım alanı sınırlıdır. Ürün tüm düz yüzeylere tatbik edilebilir ve sürekli olarak geliştirilmektedir.

  Teslimat şekli:

  250 ml `lik Gazlı Püskürtme tüpü

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Dmaxturkiye
  www.dmaxturkiye.com (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir