MÜSİAD Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımladı -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak : -"Birlik ve…

  • Yazı boyutu
MÜSİAD Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımladı
  -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak :
  -"Birlik ve…

MÜSİAD Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımladı -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak : -"Birlik ve beraberlikle erişeceğimiz her bayramda, 'Gönlünü hoş tuttuklarınızın sahibi, sizin ve sevdiklerinizin de gönlünü hoş tutsun' diyerek başta İslam Alemi olmak üzere, üyelerimizin ve vatandaşlarımızın Kurban Bayramını gönülden kutluyorum"

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımladı.
     Bayramların, en önemli değerlerimizden biri olduğunu söyleyen Olpak, "Muhtaçların ellerinin ve gönüllerinin boş bırakılmadığı daha nice bayramlara, sağlıkla, huzurla ulaşmayı temenni ediyorum" dedi. Olpak, "Zenginliklerimizden bütün kardeşlerimizin yararlanması için büyük bir fırsat sağlayan mübarek Kurban Bayramı, varlıklı olanlarımıza, paylaşma ve bölüşme imkanı sunuyor. Bu ilahi imkandan olabildiğince yararlanmalı, bayramların manevi hazzı ve karşılığı kadar toplumsal faydalarını da ortaya koymalıyız. Bayramların gönül birliğimize katkısı unutulmamalı" ifadelerini kullandı.
     Olpak mesajını şöyle tamamladı:
     "Birlik ve beraberlikle erişeceğimiz her bayramda, 'Gönlünü hoş tuttuklarınızın sahibi, sizin ve sevdiklerinizin de gönlünü hoş tutsun' diyerek başta İslam alemi olmak üzere, üyelerimizin ve vatandaşlarımızın Kurban Bayramını gönülden kutluyorum."
    
    
    

Bu haberi 169 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir