MÜSİAD Genel İdare Kurulu, Konya'da yapılacak

  • Yazı boyutu
MÜSİAD Genel İdare Kurulu, Konya'da yapılacak

MÜSİAD Genel İdare Kurulu, Konya'da yapılacak

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından iki ayda bir düzenli olarak farklı illerde yapılan Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısının eylül buluşması Konya'da yapılacak.
     MÜSİAD'tan yapılan açıklamaya göre, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak başkanlığında 14-15 Eylül'de "Bölgesel Kalkınmada Kalkınma Ajansları Özel Sektör İşbirliği" konusunun masaya yatırılacağı toplantıya 26 Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri katılacak.
     MÜSİAD şube başkanları ve sektör temsilcileri ile Kalkınma Ajansı Genel Sekreterleri 7 bölge için ayrı ayrı kurulacak masalarda profesyonel moderatörler eşliğinde bir araya gelerek kendi şehir ve bölgelerine yönelik kalkınma imkanlarını değerlendirecekler.
     11 - 14 Ekim tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek olan 14. MÜSİAD Fuarı ve 16. Uluslararası İş Forumu (IBF) öncesinde gerçekleşecek olan MÜSİAD GİK toplantısında, MÜSİAD Fuarı için Türkiye'ye gelecek olan 5 bin yabancı iş adamının Anadolu'nun çeşitli illerine gerçekleştireceği iş gezilerinin hazırlıkları da ele alınacak.
    
    
    

Bu haberi 147 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir