MÜSİAD Başkanı Olpak: -"Kabine değişikliğinin hayırlı olacağına inanıyoruz"

  • Yazı boyutu
MÜSİAD Başkanı Olpak:
  -"Kabine değişikliğinin hayırlı olacağına inanıyoruz"

MÜSİAD Başkanı Olpak: -"Kabine değişikliğinin hayırlı olacağına inanıyoruz"

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, kabine değişikliğinin hükümetin icraatlarına yenilik ve tazelik getireceğine inandığını belirterek, " Bu değişikliğin Türkiye için hayırlı ve faydalı olacağına inanıyoruz" dedi.
     Olpak, yazılı açıklamasında, İçişleri, Milli Eğitim, Sağlık, Kültür ve Turizm bakanlıklarında yapılan değişikliği değerlendirerek, değişikliğin Türkiye'nin ekonomik, sosyal gelişmesi ve kalkınması yolunda hızlandırıcı, müspet neticelere yol açmasını ümit ettiklerini ifade etti. Kabinede yenilenmenin hükumetin icraatlarına da yenilik ve tazelik getireceğine inandığını belirten Olpak, şu ifadelere yer verdi:
     "Bu değişikliğin Türkiye için hayırlı ve faydalı olacağına inanıyoruz. Görevleri sona eren bakanlarımızın bugüne kadar gerçekleştirdikleri çalışmaları için şükranlarımızı sunuyoruz. Güzel işlere imza attılar. Bu bir bayrak ve hizmet yarışıdır. Kabineye giren İçişleri Bakanı Muammer Güler, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in de son derece önemli bu bakanlıklarda başarılı çalışmalara imza atacaklarına gönülden inanıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir