MÜSİAD başkanı Nail Olpak: -"Toplumun tüm kesimleri teröre karşı yekvücut olmalı"

  • Yazı boyutu
MÜSİAD başkanı Nail Olpak:
  -"Toplumun tüm kesimleri teröre karşı yekvücut olmalı"

MÜSİAD başkanı Nail Olpak: -"Toplumun tüm kesimleri teröre karşı yekvücut olmalı"

Gaziantep'te bayramın ikinci günü gerçekleşen terör saldırısını lanetleyen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, "Türk - Kürt diye ayırmadan toplumun bütün kesimlerinin sağduyuyla teröre karşı yekvücut olması gerektiğini" söyledi.
     MÜSİAD'dan yapılan yazılı açıklamada Olpak, şu ifadelere yer verdi:
     "Acıyla ve acıyarak kınıyoruz. Gelişen, büyüyen Türkiye'nin daha çok zenginliği ve daha çok demokrasiyi eşit bölüşme yolunda ilerlemesi karşısında düşürülmeye çalışıldığı bu tuzağa alet olma gafletinde bulunanlara ancak acımak gerekiyor. Çünkü masum sivilleri bayram günü katleden teröristlerin maşası oldukları odaklar Türkiye'yi hiçbir zaman acınacak duruma düşüremeyecek, Türkiye'nin canını acıtanlar nefretle bile hatırlanmayacaktır. Gaziantep'te toplumun herhangi bir kesimine değil toplumun tamamına yönelen bu insanlık dışı saldırıyı acıyarak kınıyoruz. Bölünmeyecek, düşman olmayacak, acınacak duruma düşeceğimizi zannedenlere fırsat vermeyeceğiz."
    
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir