Muratpaşa'daki bazı binaların özelleştirilmesi -İhaleye, 9 teklif geldi

  • Yazı boyutu
Muratpaşa'daki bazı binaların özelleştirilmesi 
  -İhaleye, 9 teklif geldi

Muratpaşa'daki bazı binaların özelleştirilmesi -İhaleye, 9 teklif geldi

Antalya Muratpaşa'daki bir gayrimenkul ve bu gayrimenkulün üzerindeki binaların özelleştirilmesi ihalesine 9 teklif geldi.
     Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Gayrimenkul AŞ adına kayıtlı Antalya-Muratpaşa'daki bir gayrimenkul ve bu gayrimenkul üzerinde bulunan binaların özelleştirme ihalesine katılmak üzere tekliflerini sunan kişi ve şirketlerin listesi yayımlandı.
     Buna göre son teklif verme tarihi bugün olan ihaleye Prenses Gülyüz Eken, Korcan Turizm ve Petrol Ürünleri Ticaret Sanayi AŞ, Akzirve Gayrimenkul Mermercilik Turizm İnşaat Tic. Ltd. Şti., GMS Generra Medikal ve İnşaat Sistemleri Ltd. Şti., Bozkan Petrol Ürünleri Turizm Oto Alım Satım Oto Kiralama İnşaat ve Kafeterya Büfe Market Lokanta Otel Motel İşletmeciliği Nakliye Ltd. Şti., Mehmet Kürne, Ilıcak Yapı İnşaat Otomotiv Petrol Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Adnan Külahlı ve Mustafa Özkan teklif verdi.
    
    
    

Bu haberi 302 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir