"Mükemmeliyet Sertifikası"

  • Yazı boyutu
"Mükemmeliyet Sertifikası"

Divan İstanbul City'ye "Mükemmeliyet Sertifikası"

Divan İstanbul City, dünyanın en popüler seyahat sitelerinden TripAdvisor kullanıcılarının yaptığı değerlendirmeye göre "2012 Yılı Mükemmeliyet Sertifikası" almaya hak kazandı.
     Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, 30 ülkede aylık 50 milyonu aşan ziyaretçisi ve 60 milyonu aşan yorum oranıyla dünyanın en popüler seyahat sitelerinden biri olan TripAdvisor'in verdiği sertifikayı daha önce grubun diğer otellerinden Divan Ankara, Divan İstanbul Asia ve Divan Antalya'nın da almaya hak kazandığı belirtildi.
     Sertifikayı, TripAdvisor kullanıcılarının değerlendirmelerine ilişkin verdikleri puanlarla belirlenen ratinglerde 5 üzerinden minimum 4 puan alabilen oteller sahip olabiliyor.
     Sitede yer alan otellerin yalnızca yüzde 10'u bu sertifikayı almaya hak kazandı.
     Açıklamada, Mecidiyeköy'deki yer alan Divan İstanbul City'nin, 98'i deluxe, 19'u standart, 18'i junior ve 9'u senior süitten oluşan toplam 144 odasıyla, "business otel" konseptini şehrin merkezine taşıdığı belirtildi.
    
    
    


Bu haberi 454 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir