"Muhteşem Yaratıklar" filmi Vodafone Freezone Sponsorluğunda vizyonda

  • Yazı boyutu
"Muhteşem Yaratıklar" filmi Vodafone Freezone Sponsorluğunda vizyonda

"Muhteşem Yaratıklar" filmi Vodafone Freezone Sponsorluğunda vizyonda

Vodafone'un, 26 yaş altındaki gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlar ile hayatlarında fark yaratmayı amaçlayan gençlik markası FreeZone'un 1 sinema bileti alana 1 bilet hediye eden "Türkiye'nin En Büyük Sinema Kampanyası" devam ediyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Vodafone FreeZone'lulara 1 Mart'ta gösterime girecek "Beautiful Creatures / Muhteşem Yaratıklar" filminde bir bilete ikinci bilet hediye ediliyor. Vodafone FreeZone'un 50 ilde, 155 sinemada geçerli sinema kampanyası kapsamında anlaşmalı sinemalarda FreeZone'lular patlamış mısırı yalnızca 1 liraya alabiliyor.
     FreeZone'lu gençler ayrıca 27 Şubat günü Nişantaşı City's'de Vodafone FreeZone'lulara özel düzenlenecek galada "Muhteşem Yaratıklar" filmini herkesten önce izleme ayrıcalığını yakalayacak.
     Konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, 26 yaşaltındaki gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlar ile hayatlarında fark yaratmayı amaçladıkları gençlik markaları Vodafone FreeZone'la gençlere özgürlüklerini dilediklerince yaşamalarına olanak sağlayacak fırsatlar sunduklarını kaydetti.
     Kapsamıyla Türkiye'nin en büyük sinema kampanyası olan "1 bilete 1 bilet hediye" kampanyaları ile gençlerin sinema keyfini özgürce, doya doya yaşamalarına olanak sağladıklarını aktaran Uysal, "Kampanyamızın geçerli olduğu 50 ilin 29'unda sadece Vodafone FreeZone'lular 1 bilet aldıklarında 1 bilet hediye kazanıyorlar. FreeZone'lu gençleri şimdi de Richard LaGravenese'in yazıp yönettiği, yeni neslin gözde oyuncuları Alden Ehrenreich ve Alice Englert'in başrolleri paylaştığı Muhteşem Yaratıklar filmiyle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.
     Bu arada, Vodafone Freezone kulübüne üye olarak avantajlardan yararlanmak isteyen 26 yaş altı Vodafone abonelerinin FREEZONE yazıp 1525'e ücretsiz SMS göndermeleri yeterli oluyor. Sinema kampanyasına katılmak için ise SINEMA yazıp 6666'ya gönderiliyor.
    
    
    

Bu haberi 189 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir