Mühendislerde 58. yıl coşkusu

  • Yazı boyutu
Mühendislerde 58. yıl coşkusu

Mühendislerde 58. yıl coşkusu

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Ankara Şubesi, MMO'nun kuruluşunun 58. yıldönümünde, mesleğinde 25, 40, 50 ve 60 yılını dolduran mühendisleri plaketle onurlandırdı.
     Spica Plaza Balo Salonu'nda düzenlenen geleneksel geceye Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Başkanı Mehmet Soğancı, Makine Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Çakar, MMO Merkez ve Ankara Şube Yönetim Kurulu üyeleri, bazı milletvekilleri, belediye başkanları, Ankara'daki birçok üniversitenin mühendislik bölümü dekan ve öğretim üyeleri ile MMO üyesi mühendisler katıldı.
     MMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sadettin Özkalender, burada yaptığı konuşmada, TMMOB'ye bağlı ilk 10 odadan birisi olan MMO'nun, kurulduğu yıl 902 olan üye sayısının bugün 890 bini geçtiğini belirtti.
     Daha sonra plaket törenine geçildi. TMMOB Başkanı Mehmet Soğancı, bir süre önce vefat eden ve bu yıl meslekte 25. yılını dolduran MMO Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Aydın'ın plaketini, oğlu Deniz Aydın'a verdi.
    
    
    

Bu haberi 185 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir