Muhasebecilik Haftası etkinlikleri -TÜRMOB Başkanı Sanlı ve Yönetim Kurulu üyeleri Anıtkabir'i…

  • Yazı boyutu
Muhasebecilik Haftası etkinlikleri 
  -TÜRMOB Başkanı Sanlı ve Yönetim Kurulu
  üyeleri Anıtkabir'i…

Muhasebecilik Haftası etkinlikleri -TÜRMOB Başkanı Sanlı ve Yönetim Kurulu üyeleri Anıtkabir'i ziyaret etti

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Başkanı Nail Sanlı ve Yönetim Kurulu üyeleri, 1-7 Mart Muhasebecilik Haftası nedeniyle Anıtkabir'i ziyaret etti.
     Mozoleye çelenk koyan ve saygı duruşunda bulunan Sanlı, daha sonra Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı.
     Sanlı, deftere şu ifadeleri yazdı:
     "Yüce Atatürk,
     Kurduğun Türkiye Cumhuriyeti'nde görev yapan, TÜRMOB çatısı altında örgütlü ve ülke genelinde toplam 84 odada kayıtlı 90 bin meslek mensubu, 17 bin stajyer, büro çalışanları ve aileleriyle birlikte sayısı 500 bini geçen muhasebe camiası olarak, 1-7 Mart tarihlerinde Muhasebe Haftası'nı kutluyoruz.
     90 bin mali müşavir ve yeminli mali müşavir üyemizi temsilen, oda başkanlarımız ile birlikte bağlılığımızı ve saygımızı yinelemek için huzurunuzdayız.
     Kurmuş olduğun çağdaş, demokratik Türkiye Cumhuriyeti'ni geliştirmek, güçlendirmek, yaşatmak için meslek camiası olarak inancımızı ve kararlılığımızı huzurunda bir kez daha ifade ediyoruz.
     Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan meslek örgütlerinin karşı karşıya kaldığı sorunların aşılacağına olan inancımızla, senin ilke ve devrimlerine candan bağlı olduğumuzu bildirerek, çağdaş, demokratik bir Türkiye hedefinden hiçbir zaman ayrılmayacağımızı bir kez daha huzurunda ifade ediyoruz.
     Yüksek anınız önünde saygıyla eğiliriz."
    
    
    

Bu haberi 250 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir