Traccounting

  Hürriyet Mahallesi Yeni İstanbul Sokak,tekirdağ Suit Sitesi D Blok Daire:14 (Merkez / Tekirdağ / Türkiye)
  090-282-2933700 -- 090-533-9657014
  OĞUZ TURGUTLUGİL (Firma Sahibi / Ortağı)

  Muhasebe Ve Mali Müşavirlik Hizmetleri

  • Ürün Adı : Muhasebe Ve Mali Müşavirlik Hizmetleri
  • Hizmet Özellikleri :
   MAVİ adet BEYAZ
  • Hizmet Kategorisi : Hobi

  Hizmet Hakkında

  Company responsibilities and demands outside of their activities through professional consulting companies "outsource" company owner and managers to focus on in this way their jobs and can payroll accounting department, we also provide our costumers the saving of time.
  To get more effective results about your activities in order to fulfill their responsibilities and the company's Accounting and Financial Consulting Services (Outsourcing Services), we provide all the services covered.

  Your job / your company's establishment, tax declaration, accounting, bookeping Payroll process and consulting services for all; We look forward to your request for be a new strategic partner to all services your company.
  Traccounting was establıshed in Tekırdag/Turkey.I have 4 year outsourcing services experience in KPMG Turkey.We can be support appropriate position to your company for all accounting and consultancy services. I have been requested to meet with you on this occasion. You can visit my website for detailed information
  -----------------------------------------------------------

  Şirketlerin kendi faaliyeti dışında kalan sorumluluklarını ve taleplerini profesyonel danışmanlık şirketleri aracılığı ile "outsource" eden şirket sahipleri ve yöneticileri bu şekilde kendi işlerine odaklanmaktadırlar.
  Faaliyetleriniz ile ilgili daha etkili sonuçlar alabilmeniz ve şirketinizin sorumluluklarını yerine getirilebilmesi amacıyla Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri (Outsourcing Hizmetleri) kapsamında tüm hizmetleri sunmaktayız.

  Traccounting olarak Eylül ayı itibari ile Tekirdağ’da Muhasebe,vergi,bordrolama ,eğitim ve raporlama hizmetleri çerçevesinde hizmetler sunmaktayım.Dünyanın en büyük 4 denetim firmasından olan KPMG firmasında 4 yıllık outsource deneyimim bulunmaktadır.Firmanızda bulunan uygun pozisyonlara destek vermeyi çok isterim.Bu vesileyle sizlerle tanışmayı talep etmekteyim.Daha detaylı bilgi için internet sitemi ziyaret edebilirsiniz.

  Tümünü göster
  Traccounting
  Hürriyet Mahallesi Yeni İstanbul Sokak,tekirdağ Suit Sitesi D Blok Daire:14 (Merkez / Tekirdağ / Türkiye)
  090-282-2933700 / 090-533-9657014
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir