Mudo'dan öğretmenlere "gurur albümü"

  • Yazı boyutu
Mudo'dan öğretmenlere "gurur albümü"

Mudo'dan öğretmenlere "gurur albümü"

Mudo'nun Facebook üzerinden düzenlediği Öğretmenler Günü etkinliğiyle oylamaya tabi tutulan öğretmenlerden en çok oyu alanlar, düzenlenen programla ödüllerini aldı.
     Hazır giyim, dekorasyon ve perakende sektöründe faaliyet gösteren Mudo, "mudo.com.tr" facebook sayfasında açtığı yarışmayla üniversiteli gençlere ve mezunlara "Size yön veren, sizi hayata hazırlayan, emeğini, bilgisini, sevgisini sizden esirgemeyen öğretmeninizi seçin" sorusunu sordu.
     Türkiye genelindeki yarışmaya 51 üniversiteden 108 öğretmen katılırken yarışmanın birincisi Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr Hakan Arıcı oldu.
     Çorum Hitit Üniversitesi öğrencileri ise oylarıyla, İşletme Fakültesinden Öğretim Görevlisi Rıdvan Keskin'i ikinciliğe seçti.
     Maslak Mudo Concept mağazasında gerçekleşen ödül töreninde birinci seçilen öğretmene Mudo Genel Müdürü Barış Karakullukçu tarafından hediye çeki ve öğrencilerin öğretmenleri için duygu ve düşüncelerini kağıda dökerek fotoğraflarla süsledikleri "gurur albümü" verildi.
     Yarışmanın sonunda kazananlara 750, 500, 250 liralık sürpriz hediye çekleri verildi.
    
    
    

Bu haberi 260 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir