Smn Enerji Motor Silk Bor #079n Cls B #079nd

  Güzelyurt Mah. Hisar Sok. 15/a (Merkez / Nevşehir / Türkiye)
  090-505-5274757 090-384-2124779
  Smn Enerji (Firma Sahibi / Ortağı)

  Motor Silk Boron Cls Bond - Smn Enerji

  • Ürün Adı : Motor Silk Boron Cls Bond - Smn Enerji

  Ürün Hakkında

  DÜNYANIN EN ÜSTÜN BOR TEKNOLOJİSİ

  Haziran 2006 dan itibaren İngiltere Ford ve Almanya BMW araçlarında MOTORSILK kullanmaya başlamıştır.

  Yüzyılın en önemli buluşlarına verilen
  R&D 100 ödülünü almıştır.Bu ödül bilimin Nobeli diye adlandırılır.Bu buluşu ile Prof. Dr. Ali Erdemir Triboloji bilimine çağ atlatan bilim adamı olarak literatüre geçmiştir. Ve yüzyılın 100 bilim adamı arasına girmiştir.

  Motor Silk Boron CLS Bond metallerde sürtünme katsayısını 0.001 e düşüren bu buluşun ürünüdür.

  Ham maddesi Bor madenidir.DÜNYA REZERVİNİN 70 NE ÜLKEMİZ SAHİPTİR BİR ÇOK MADDEDE KULLANILAN BOR ELEMENTİ İLK DEFA BU ÜRÜNDE KULLANILMIŞTIR. Motor Silk Bor madeni işleterek üretilen dünyadaki tek metal katkı üründür.

  Motor Silk yağ katkısı değildir.YAĞ DEĞİŞİMLERİNDEN ETKİLENMEZ.
  Metal katkı ürünüdür.

  Dünyada üretilen tüm yağ katkı maddelerinden 40 kat daha etkilidir .Motor Silk in üstün Bor teknolojisi sayesinde motor içinde ilk görevi, oluşagelmiş kurum ve karbon atıklarını temizlemektir.

  Sıvı olarak Borik Asit halinde bulunan ürün metalle karşılaşınca,kimyasal reaksiyon geçirir; Borik asit halinden katı hale geçerek Boroksit e dönüşür.Ve metal yüzeylerdeki aşınma çiziklerine dolgu yaparak metallere nüfuz eder.

  Boroksit in özelliği:
  Dünyada bilinen en sert element elmastır,Boroksit elmastan daha sağlam ve güçlü bir yapıya sahiptir.Bu özelliğinden dolayı metallerde yüzey kalitesini ve mukavemeti çok yüksek oranda arttırır.Ürünün içerisinde bulunan 0.2 mikron küçüklükteki bor partikülleri çalışan iki metal arasında bilye görevi görerek raylı bir sistem oluşturur, işte bu sayede metallerde sürtünme katsayısını 0.001 e düşürür.

  ONAY VE BELGELER

  Dünyada alanında API belgesine,EPA belgesine,ABS sertifikasına sahip tek üründür.NASA nın onayladığı ve kullandığı teknolojidir.

  FAYDALARI

  Sürtünmeyi yok ettiği için aşınmayı 98 daha aza indirir.Sürtünmeye harcadığı enerjiyi tasarrufa dönüştürür.
  10 yakıt tasarrufu sağlar.
  Kompresyon kaçaklarını önlediği için yağ eksiltmeleri azaltır/keser. Egzosdan duman salınımını azaltır.
  Beygir gücünü ( 2 ile 6 ) HP arası arttırır.
  Tork değerlerini 10 civarında arttırır.
  Aşınan yerlere dolgu yaptığı için motorunuzu onarır.İlk günkü haline yakın duruma getirir.Soğuk havalarda kolay ve aşınmadan çalışmasını sağlar.
  Bor madeni ısıyı 10-15 oC kadar kendi bünyesinde absorbe eder ve metallere yansıtmaz. Böylece harareti önler.Aşınmayı azalttığı ve ısıyı dengelediği için madeni yağın kirlenmesini engeller ve ömrünü uzatır.
  Ürün sıvı halde yağın içinde kalmadığı için yağ değişimlerinde yağla birlikte boşalmaz. Metallerde Boroksit olarak kalır böylece yağ değişimlerinden etkilenmez.
  Sadece bir defa kullandığınızda 150.000 km motorunuzda görevine devam eder. Bu nedenle dünyadaki en ekonomik katkı ürünüdür.
  Motor ömrünü en az iki kat uzatır.

  KULLANIMI

  Yağ ve yağ filtresi yeni değiştirilmiş olmalıdır.
  ÖNEMLİ NOT: Aracınız 8 lt ye kadar yağ kapasiteli bir araç ise,475 ml lik MOTOR SILK i komple yağa dökünüz.Aracınız 3 lt dahi olsa yine aynı şekilde kutuyu tam olarak boşaltmanız gerekmektedir.Her 8 lt ve katlarına kadar birer kutu katınız.
  Yeni yağ ile motorunuzu çalıştırınız.Hararet 80 °C ye gelinceye kadar ısıtınız.Motor Silk kutusunu 5-10 saniye çalkalamanız yeterlidir.Motoru stop ediniz ve Motor Silk in tamamını motora ilave ediniz.
  Motor Silk uygulandıktan sonra motorunuzu 20-30 dakika rolantide çalıştırınız veya 30 km yol katediniz.
  Tüm sentetik ve mineral yağlarla uyumludur.
  Benzin, dizel, LPG vb. ile çalışan tüm otomobil, otobüs, kamyon, traktör ve iş makineleri ile deniz araçlarında güvenle kullanılabilir.
  Sıfır ve yeni rektefiyeli motorlarda 8000 km den sonra kullanınız.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Smn Enerji Motor Silk Bor #079n Cls B #079nd
  Güzelyurt Mah. Hisar Sok. 15/a (Merkez / Nevşehir / Türkiye)
  090-505-5274757
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir