MOSDER yeni başkanını seçti -MOSDER'in 7. dönem başkanı NDesign Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güleç…

  • Yazı boyutu
MOSDER yeni başkanını seçti
  -MOSDER'in 7. dönem başkanı NDesign Yönetim
  Kurulu Başkanı Ali Güleç…

MOSDER yeni başkanını seçti -MOSDER'in 7. dönem başkanı NDesign Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güleç oldu

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Genel Kurulu'nda 7. dönem başkanlığına NDesign Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güleç seçildi.
     MOSDER'den yapılan yazılı açıklamaya göre, MOSDER Genel Kurulu, Antalya'da gerçekleştirildi. 2 yıldır MOSDER başkanlığını yapan Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, görevini NDesign Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç'e devretti. Genel kurulda MOSDER yönetim kuruluna İsmail Doğan, Bekir Boydak, Nuri Öztaşkın ve Bülent Bayram seçildi.
     MOSDER'in 7. Dönem Başkanı Ahmet Güleç, mobilya sektörünün, yeniliklere açık yapısı, kalite ve tasarımı birleştiren üretimi sayesinde dünya çapında beğeni topladığını ve ihracat hacminin artırdığını kaydetti.
     "Türk Mobilyası" stilinin oluşturulması ve tasarım yatırımlarının sürdürülmesinin markalaşma açısından büyük önem taşıdığının altını çizen Güleç, sektörü nitelik ve nicelik anlamında büyütmek, daha fazla katma değer ve tasarım odaklı büyüme yönünde ilerlemenin hedefleri arasında yer aldığını kaydetti.
     Sektörün kalitesini artırmaya yönelik faaliyetlerle dünyada tanınan ve saygı gören Türk Mobilyasını yaratmak için çalışmaya devam edeceklerini bildiren, "Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılında mobilya ihracatında dünyada ilk 5 ülke arasında olmayı hedefliyoruz" ifadesini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 230 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir