Moody's'in Almanya'nın not görünümünü "negatif"e çevirmesi -Almanya Ekonomi ve Teknoloji Bakanı…

  • Yazı boyutu
Moody's'in Almanya'nın not görünümünü "negatif"e çevirmesi
  -Almanya Ekonomi ve Teknoloji Bakanı…

Moody's'in Almanya'nın not görünümünü "negatif"e çevirmesi -Almanya Ekonomi ve Teknoloji Bakanı Rösler: -"Alman ekonomisi hala yapısal olarak çok iyi bir durumda"

Almanya Ekonomi ve Teknoloji Bakanı Philipp Rösler, Alman ekonomisinin hala yapısal olarak çok iyi bir durumda olduğunu söyledi.
     Bakan Rösler, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moodys'in Almanya'nın "Aaa" olan uzun vadeli kredi not görünümünü "negatif"e çevirmesine ilişkin "Rheinische Post" gazetesine yaptığı açıklamada, bundan endişe duymadığını belirterek, "Alman ekonomisi hala yapısal olarak çok iyi bir durumda" dedi.
     Avrupa düzeyinde ekonomik gelişmelere bakıldığında hala bilinen belirli risklerin bulunduğuna işaret eden Rösler, Avrupa Birliği (AB) bünyesinde istikrarın sağlanması amacıyla aldıkları önlemlerin orta ve uzun vadede başarılı olacağına emin olduklarını vurguladı.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir