MODEKS 2013 Fuarı -Fuarı, 31 bin 827 kişi ziyaret etti

  • Yazı boyutu
MODEKS 2013 Fuarı
  -Fuarı, 31 bin 827 kişi ziyaret etti

MODEKS 2013 Fuarı -Fuarı, 31 bin 827 kişi ziyaret etti

Tüyap Bursa Fuarcılık AŞ'nin Media Anemon işbirliğiyle düzenlediği Mobilya, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı'nı (MODEKS 2013), 31 bin 827 kişi ziyaret etti.
     Tüyap'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 20-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda, 196 firma ve firma temsilciliği 5 ayrı salonda, toplam 30 bin metrekare alanda ürünlerini sergiledi. Fuar, bu yıl 42 ülkeden 31 bin 827 kişi tarafından ziyaret edildi.
     TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Anadolu'nun en büyük mobilya fuarı niteliğinde hazırlanan MODEKS Fuarı'nın sektöre hızlı bir giriş yaptığını belirtti. Ersözlü, fuarın üretici mobilya firmaları ile profesyonel ziyaretçileri aynı çatı altında buluşturduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:
     "Fuar, katılımcılarla ziyaretçiler arasında bir köprü oluşturarak büyük bir sinerji yarattı. Ülkemizin mobilya imalatının ve yan sanayisinin merkezi konumunda olan İnegöl firmalarının yanı sıra Türkiye genelindeki firmaların katılımının yoğunlukta olduğu büyük buluşma, genç nüfusun yoğun olduğu toplumumuzda, çağdaş bir sosyal yaşam için ihtiyaç duyulan yeni, mode ve işlevsel ürün ve çözümlerin ziyaretçilere tek çatı altında sunulan bir platform oldu."
     Fuarda, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksek Okulu tarafından 11 kategoride "en iyi ürünler" yarışması düzenlendi.
    
    
    

Bu haberi 174 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir