MODEF EXPO'ya rekor ziyaretçi

  • Yazı boyutu
MODEF EXPO'ya rekor ziyaretçi

MODEF EXPO'ya rekor ziyaretçi

İnegöl'de düzenlenen Mobilya ve Dekorasyon 2012 Fuarı'na (MODEF EXPO), rekor düzeyde yerli ve yabancı ziyaretçinin geldiği bildirildi.
     İnegöl Fuar Organizasyonları Şirketi (İFOR) Yönetim Kurulu Başkanı ve İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İFOR yönetim kurulu üyeleriyle düzenlediği basın toplantısında, 10-14 Ekim tarihleri arasında düzenlenen MODEF EXPO fuarını değerlendirdi.
     Aktaş, 5 gün boyunca ziyaretçilere açık olan fuara rekor düzeyde yerli ve yabancı ziyaretçinin geldiğini ifade ederek, "Bu yıl 28'incisi düzenlenen MODEF EXPO 2012 fuarına, 48 farklı ülkeden bin 846 yaban misafir, ülke çapında ise 81 ilin tamamından 11 bin 615 profesyonel ve 5 bin 214'ü biletli ziyaretçi girişi olmuştur. MODEF EXPO 2012 fuarı toplamda 18 bin 675 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır" dedi.
     Katılımcı firmalar arasında yapılan anket çalışmasında yüzde 90.84'lük bir memnuniyet oranı olduğunu vurgulayan Aktaş, "Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından yerli ve yabancı alıcılar fuara gelmeyi sürdürecektir. MODEF fuarları İnegöl mobilyasının vazgeçilmez bir parçası olduğunu bu fuarla beraber bir kez daha kanıtlamıştır. İFOR fuarcılık üstlendiği önemli misyonun verdiği sorumluluk bilinci ile önemli çalışmalara imza atmaya devam edecektir" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 150 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir