"MODEF Expo 2013 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı" -Fuar, 1 Nisan'da Hikmet Şahin Kültür Parkı…

  • Yazı boyutu
"MODEF Expo 2013 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı"
  -Fuar, 1 Nisan'da Hikmet Şahin Kültür Parkı…

"MODEF Expo 2013 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı" -Fuar, 1 Nisan'da Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi'nde açılacak

"MODEF Expo 2013 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı", 1 Nisan'da Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi'nde açılacak.
     İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, İFOR Fuarcılık tarafından 29.'su düzenlenen fuara çok sayıda ziyaretçi beklediklerini söyledi.
     Türkiye'deki mobilya sektörünün kalbinin fuarda atacağını belirten Aktaş, "Getirdiğimiz kriterler neticesinde fuarda iç piyasa ağırlıklı çalışan, bu konuda stratejileri olan 155 firma konuşlandırıldı. 81 ilde 41 bin 500 alıcıya davetiye gönderilmesini sağladık. Burada bir tek amacımız var, o da 'mobilya' deyince İnegöl'ün akla gelmesi, konuşulması. Mobilyanın kalbinin İnegöl'de attığını tüm Türkiye'de vurgulamak istiyoruz" diye konuştu.
     Modern, klasik, ahşap ve modüler mobilyalar ile mobilya aksesuarlarının yer alacağı fuar, 1-7 Nisan arasında ziyaret edilebilecek.
    
    
    

Bu haberi 273 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir