Park Kurumsal

  Esatpaşa Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:98/A (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4724637 090-216-4724637
  Park Kurumsal (Firma Sahibi / Ortağı)

  Mobixblue Fct

  • Ürün Adı : Mobixblue Fct

  Ürün Hakkında

  Bluetooth özelliğine sahip FCT cihazı MobiX-Blue’yu ev ya da ofis telefonuna bağlayarak, cep telefonu ile bluetooth eşleştirmesini yapan kullanıcıların sabit telefonları, cep telefonu olarak kullanılabilir hale gelir. Böylece sabit telefondan yapılan GSM görüşmeleri, sabit hattan GSM hattını arama tarifesi ile değil, GSM hattından GSM hattını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

  MobiX-Blue ile Bluetooth özelliğine sahip 3 adede kadar cep telefonu eşleştirilebilir. Böylece hangi GSM operatörünün cep telefonunu arayacaksanız, aramanızı MobiX-Blue ile eşleşmiş o GSM operatörünün sim kartını kullanan cep telefonunuz üzerinde yaparak maksimum tasarruf sağlarsınız.

  MobiX-Blue kullanıcıları, cep telefonlarını evin ya da ofisin herhangi bir köşesinde bırakıp, kulaklarına yaklaştırmadan, cep telefon görüşmelerini sabit telefondan yapabiliyorlar. Ayrıca cep telefonu, GSM sinyalinin en güçlü olduğu yere bırakılırsa, sabit telefondan yapılan GSM görüşmeleri çok daha kaliteli ve konforlu hale geliyor. Böylece hem konforlu hem de daha sağlıklı görüşmeler yapma imkanına sahip olursunuz.

  Bütün bunların haricinde eğer kullandığınız masa üstü yada dect telefonunuz destekliyorsa cep telefonunuza gelen çağrıların numaralarını telefonun ekranında görebilir, sesle arama yapabilir ya da bağlı olan her GSM hatlı cep telefonu için farklı bir zil sesi atayabilirsiniz.

  Tümünü göster
  Park Kurumsal
  Esatpaşa Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:98/A (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4724637
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir