Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı'na, başvuru süresi uzatıldı

  • Yazı boyutu
Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı'na, başvuru süresi uzatıldı

Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı'na, başvuru süresi uzatıldı

Akdeniz Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği (AKİB) Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı Yürütme Kurulu Başkanı Bülent Aymen, Mobilya Ar-Ge Proje Pazarı'na yoğun bir katılım başvurusu geldiğini, katılımcıların talepleri üzerine başvuru süresini 29 Mart'a kadar uzattıklarını bildirdi.
     Aymen, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada rekabetin çok yoğun yaşandığı uluslararası piyasalarda sektörün pazar payını genişletebilmesi için fiyat, kalite, markalaşma, lojistik, üretim girdilerine kolay ve ucuz ulaşabilme gibi konuların önemli olduğunu belirterek, sektörde uygulanabilir fikirleri mobilya sanayisine kazandırmayı ve yeni fikirleri toplamayı hedeflediklerini kaydetti.
     Verilen bilgilere göre, başvuru süresinin 22 Mart'tan 29 Mart'a kadar uzatılması yeni yarışmacılara başvuru şansı vermesinin yanı sıra, süresi içinde başvurusunu yapmış olanlara da sundukları projeler üzerinde değişiklik yapma olanağı sağladı.
     Projesini daha önce sunmuş olanlar, bu sayede, proje değerlendirmesinin başlayacağı 30 mart 2013 tarihine kadar projeleri üzerinde istedikleri değişiklikleri yapabilecek ve yeni proje de gönderebilecek.
    
    
    

Bu haberi 118 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir