Mobilish Yeninesil Mobil Otomasyon Sistemleri San. Tic Ltd. Sti.

  Ahmet Hamdi Tanpınar Cd. Burçin 2 İşhanı K 4 D 17 OSMANGAZİ ( / Bursa / Türkiye)
  090-224-2255727 090-224-2255175
  Mobilish (Bakım Onarım Mühendisi)

  Mobilish Market Otomasyonu Mikro Entegre

  • İlan Sahibi : Mobilish
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Bursa
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 7 Aralık 2008 Pazar
  • İlan Bitiş Tarihi : 7 Aralık 2008 Pazar
  • Bulunduğu Sektör : Programlama Dilleri

  Mobilish Market Otomasyonu Mikro Entegre İlan Açıklaması

  MOBILISH Market Otomasyonu; marketler için önemli olan, Depo Sayım, Depolar arası Sevkiyat, Mal Giriş, Mal Çıkış, Mal Sevkiyat, Market içi Fiyat ve Stok kontrolü konularında marketlere kolaylıklar sağlamaktadır. Güncel verilerle çalışma imkanı sağlayan MOBILISH Market Otomasyonu birden fazla şubesi ve depolama alanı olan tüm marketler için bir çözüm kaynağıdır. Birden fazla şubesi olan marketlerin, şubeler arası iletişimide MOBILISH ile kolaylıkla sağlanır. Barkod temeline dayalı olarak çalışan otomasyon sayesinde tüm ürün bilgilerine, el terminalleri sayesinde, istediğiniz lokasyondan ulaşabilirsiniz. MOBILISH Market Otomasyonu; Ürün Giriş / Çıkış Modülü, Sevkiyat Modülü, Sipariş Modülü, Sayım Modülü, Etiket Modülü ve Fiyat/Stok Modülünden oluşur.
  ÜRÜN GİRİŞ / ÇIKIŞ MODÜLÜ
  Ürün Giriş / İade :Market şube ve depolarına tedarikçilerden gelen ürünlerin girişinin veya tedarikçilere yapılan ürün iadelerinin yapıldığı modüldür. Ürün girişleri ve iadeleri merkeze anlık olarak iletilirken, merkez bu işlemleri anlık olarak kontrol eder. Barkod sistemini merkez alarak çalışan otomasyon sayesinde %100 veri doğruluğu sağlanırken, kullanıcı hataları önlenmiş olur. İstenirse bu giriş ve iadeler bir rapor olarak yazıcıdan alınabilir.
  Ürün Çıkış / İade : Market şube ve depolarından bazı özel müşterilerine kampanya, özel paketler (Ramazan paketi, Yılbaşı Paketi…) çıkışının ve iadesinin yapıldığı modüldür. Toplu mal satışı olarak nitelendirilejn bu işlemin tüm verileri %100 doğrulukla merkeze anlık olarak iletilir ve kullanıcı hataları önlenmiş olur. İstenirse mal satış ve iadeleri bir rapor olarak yazıcıdan alınabilir.
  Ürün Giriş / Çıkış / İade işlemlerinde mal teslim alma fişleri, iade fişleri gibi kağıtlar ortadan kalkar, tüm işlemler el terminalleri üzerinden yapılarak direkt ticari programa iletilir.
  SEVKİYAT MODÜLÜ
  Ana depodan şubelere veya şubelerden diğer şubelere yapılan sevkiyat işlemlerinin kontrolünü sağlayan modüldür. Sevkiyat Modülü, sevkiyatı yapılacak

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Mobilish Yeninesil Mobil Otomasyon Sistemleri San. Tic Ltd. Sti.
  Ahmet Hamdi Tanpınar Cd. Burçin 2 İşhanı K 4 D 17 OSMANGAZİ ( / Bursa / Türkiye)
  090-224-2255727
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir