Mobil finansa "Uygulama Dükkanı"

  • Yazı boyutu
Mobil finansa "Uygulama Dükkanı"

Garanti Bankası mobil finans uygulamalarını "Uygulama Dükkanı"nda topladı

Garanti Bankası, garanti.com.tr'de hizmete sunduğu mobil finans uygulamalarını "Uygulama Dükkanı"nda topladı.
     Garanti bankası açıklamasına göre, Garanti müşterileri bugüne kadar toplam 1 milyon kez indirilen mobil finans uygulamalarını, "Uygulama Dükkanı"na girerek, ürüne ya da cihaza göre seçtikleri her uygulamayı, kendi sayfasında yer alan QR kodlar sayesinde anında cep telefonlarına indirebiliyor. Müşteriler, bu uygulamalar ile internet şubesindeki kişisel finans yönetim araçlarına ulaşabiliyor, pek çok bankacılık işlemini cep telefonundan rahatlıkla gerçekleştirebiliyor.
     Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, konuya ilişkin değerlendirmesinde, "2004 yılında SMS tabanlı başladığımız mobil bankacılık hizmetlerini, bugün müşterilerimizin olduğu tüm platformlara taşıdık. Özellikle son dönemde akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla, bankacılık için mobil platformlar çok daha önemli olmaya başladı. Biz de, gelecekte mobil uygulamalarımızın müşterilerimizin ana kanalı olarak ihtiyaçlarına cevap verebilmesini arzuluyoruz. Ulaştığımız indirme sayıları, uygulamalarımızın kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandığını gösteriyor, teknoloji konusundaki liderliğimizi bir kez daha kanıtlıyor. Yeni hizmetimiz Uygulama Dükkanı sayesinde, müşterilerimiz onlarca farklı uygulamamıza çok daha kolay ulaşabilecek. Müşterilerimize hayatı kolaylaştıran hizmetler sunmaya devam edeceğiz" ifadelerini kulladı.
    
    
    


Bu haberi 341 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir