Mobil altyapı ihalesi -Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ: -"Bu projenin bir parçası olmaktan…

  • Yazı boyutu
Mobil altyapı ihalesi
  -Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ:
  -"Bu projenin bir parçası olmaktan…

Mobil altyapı ihalesi -Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ: -"Bu projenin bir parçası olmaktan dolayı gururluyuz"

Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ, mobil kapsama alanında olmayan yerleşim yerlerine mobil iletişim altyapısının kurulmasına ilişkin projenin bir parçası olmaktan dolayı gururlu olduklarını bildirdi.
     Turkcell'den yapılan açıklamada, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın önderliğinde ve Evrensel Hizmet kapsamında 500 nüfusun altında mobil altyapısı bulunmayan yerleşim yerlerine evrensel hizmet yükümlüsü olarak hizmet verecek olan işletmecinin belirlenmesi için ihale düzenlendiği hatırlatıldı.
     Açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "Yapılan ihaleye teklif sunarak, bu projenin bir parçası olmaktan dolayı gururluyuz. İhale komisyonu değerlendirmesini tamamlandıktan sonra Bakanlık tarafından evrensel hizmet yükümlüsü olarak görevlendirilmemiz durumunda; mobil iletişim altyapısını kurarak en iyi hizmeti sunmak ve burada yaşayanlar için uzakları yakın hale getirmek amacıyla bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Nüfusa göre yüzde 99,17 oranındaki kapsamamız ve her geçen gün artan yaklaşık 32 bin 500 iletişim ünitesi sayımızla, kapsamadaki gücümüzü arttırarak devam ettireceğiz."
    
    
    

Bu haberi 150 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir