Mmf Makine

  Araç Parkımız Barış Mah. No:354/b (Gebze / Kocaeli / Türkiye)
  090-507-2594947 -- 090-507-2594947
  Osman BOZTEPE (Satış Operasyon Sorumlusu)

  Mmf Makine Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Mmf makine kiralama firması 30 yıllık inşaat ve makine sektöründe hizmet vermiş iki mühendis arkadaşın deneyimlerinden ve makine sevgisinden ortaya çıkmış bir firmadır.

  Bu deneyimli firmanın temelini değişik sektörlere yıllarca hizmet etmiş makine,inşaat ,lojistik ve işletme sektöründen gelen arkadaşlar oluşturmaktadır.Teknik ekibi yanında operatör ve servis hizmetlerinde de takım çalışmasını , sorumluluk bilincini ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan firmamız hızlı çözüm üretmeyi, hizmet sektörünün gereklerini yerine getirmeyi ve müşteri odaklı çalışmayı amaç edinmiştir.

  Bizim için hizmet ; Müşterilerimizin beklentilerine akılcı,hızlı ,ekonomik çözümler bulmak verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde yerine getirmek ve bir sonraki ihtiyaç anında çözüm ortağınız olabilmektir.

  Bu hizmeti gerçekleştirebilmemiz için temel ilkelerimiz;

  * Doğru iletişim
  * Kişisel sorumluluk
  * İşini sahiplenmek
  * Personeline güvenmek'tir.

  mmf makine olarak inşaat sahasında mobil beton pompası nın işlevini gerçekleştiremediği durumlarda sabit beton pompası ile çalışmanıza devam etmenizi sağlamaktan mutluluk duyarız.
  mmf makine kiralama şirketi sabit beton pompası üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği için beton pompasının yedek parça ihtiyacını veya servis ihtiyacınıda kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Beton pompası talep edildiği durumda en uygun modelde sabit beton pompası seçilerek talep karşılanır. kiralık sabit beton pompası ve dağıtıcı bom ( örümcek dağıtıcı ) hertürlü koşulda hizmetinize sunulacaktır.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Mmf Makine
  Araç Parkımız Barış Mah. No:354/b (Gebze / Kocaeli / Türkiye)
  090-507-2594947 / 090-507-2594947
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir