MIPIM Fuarı, 12-15 Mart tarihleri arasında Cannes'da gerçekleşecek -Başbakan Yardımcısı…

  • Yazı boyutu
MIPIM Fuarı, 12-15 Mart tarihleri arasında Cannes'da gerçekleşecek
  -Başbakan Yardımcısı…

MIPIM Fuarı, 12-15 Mart tarihleri arasında Cannes'da gerçekleşecek -Başbakan Yardımcısı Babacan'ın, bu yıl Türkiye'nin Onur Ülke olarak yer alacağı fuarda, yabancı yatırımcılara seslenmesi bekleniyor

Türkiye'nin "Onur Ülke" olarak yer alacağı ve uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacıları, belediyeler ve otel gruplarını buluşturacak MIPIM Fuarı, 12-15 Mart tarihleri arasında Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleşecek.
     Yapılan açıklamaya göre, fuara, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın da, "Ekonomisi ve Yatırım Fırsatları ile Türkiye" isimli oturumda uluslararası platformda 13 Mart Salı günü Türk ve yabancı yatırımcılarla bir araya gelmesi bekleniyor.
     Kültür Turizm Bakanlığı'nın sponsor olduğu "MIPIM" açılış kokteyli ise 12 Mart Salı gecesi Martinez Otel'de gerçekleşecek.
     Uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacıları, belediyeler ve otel gruplarını buluşturacak fuarın, uçak ve otel rezervasyonlarının şimdiden dolduğu belirtiliyor.
     Türkiye'den Akbank, Garanti Koza gibi sektörün önde gelen firmalarından katılım olacağı kaydedilen fuarda, Türkiye'ye özel bir "Çadır" kurulacak ve Türkiye'deki gayrimenkul sektörü, projeleriyle kendini ortak bir alanda dünyaya tanıtma şansı yakalayacak.
    
    
    

Bu haberi 131 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir