Ravılney Mıknatıs Araştırma Ve Geliştirme Sanay

  Ravilney Mıknatıs Araştırma Ve Geliştirme Sanayi Menderes Mahallesi 382/4 Esenler Istanbul/türkiye (Esenler / İstanbul / Türkiye)
  090-531-7698745 -- 090-531-7698745
  Ramazan DOGAN (Firma Sahibi / Ortağı)

  Mıkantıs

  • Ürün Adı : Mıkantıs
  • Min. Sipariş Adedi : Bir paket
  • Garanti Süresi : Süresiz
  • Ürün Kategorisi : Hobi

  Ürün Hakkında

  RAVILNEY Mıknatıs Araştırma ve Geliştirme Sanayi , Türkiye Endüstrisinin "Mıknatıs" ihtiyaçlarını araştırmak, istenilen mıknatıs ve manyetik separatörleri üretmek için kurulmuştur.
  Üretici ve İthalatçı bir firma olarak üretime yaptığımız katkılar gurur kaynağımızdır.
  Günümüz endüstrisinde mıknatısın kullanıldığı alanlar hızla artmaktadır.

  Ülkemizde Bir çok sanayi dalında, örneğin; plastik sanayi, sağlık araç gereçleri, maden sanayi, elektronik sanayi, seramik sanayi, otomotiv sanayi, tekstil sanayi, cam sanayi, beyaz eşya sanayi, hediyelik eşya sanayi, deri sanayi, ayakkabı sanayi ve besi hayvancılığı gibi alanlarda firmamızın ürünleri güvenle kullanılmaktadır.

  Web sitemizde ürettiğimiz mıknatıs, manyetik ayırıcı ve manyetik tutucularımızın resimlerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

  İnek mıknatısları, Süt çiftliklerinde sığır donanım hastalıklarını önlemek için yetiştiricelerin ve veterinerlerin vazgeçilmez bir ürünüdür. İnekler otlama sırasında herşeyi yerler. Otların arasında bulunabilen paslı çiviler, balyalama tel parçaları, zımba vb. yiyebilirler. Bu parçalar, serbestçe dolaşarak vücut içerisinde hayati organları tehdit ve tahriş etmeye başlar. İştahını kaybeder, süt üretimi azalır veya kilo kaybı oluşur. İnek mıknastısları bu parçaların serbestçe dolaşmalarını onları manyetikliği ile tutarak engeller.

  Tümünü göster
  Ravılney Mıknatıs Araştırma Ve Geliştirme Sanay
  Ravilney Mıknatıs Araştırma Ve Geliştirme Sanayi Menderes Mahallesi 382/4 Esenler Istanbul/türkiye (Esenler / İstanbul / Türkiye)
  090-531-7698745 / 090-531-7698745
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir