Migros Grubu yeni eğitim öğretim yılı için çalışmalarını tamamladı -Migros Grubu, okul…

  • Yazı boyutu
Migros Grubu yeni eğitim öğretim yılı için çalışmalarını tamamladı
     -Migros Grubu, okul…

Migros Grubu yeni eğitim öğretim yılı için çalışmalarını tamamladı -Migros Grubu, okul döneminde satışa sunduğu tüm kırtasiye ürünlerini, "Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları" çerçevesinde Kalite Yönetim Departmanı Ürün Güvenliği Birimi'nin kontrolünden geçiriyor

Migros Ticaret AŞ, 2012-2013 eğitim ve Öğretim Dönemi öncesinde öğrencilerin her türlü okul ihtiyacını karşılayacak tüm kırtasiye ürünleri için hazırlıklarını tamamladı.
     Migros açıklamasına göre, tüm kalite kontrol süreçlerinden geçerek tüketici ile buluşturulan kırtasiye malzemeleri arasından çocuk sağlığına zararlı hiçbir toksik madde içermeyen ürünleri raflarına taşıyan Migros Grubu, velilerin okul alışverişini güvenle yapmalarını sağlıyor.
     Çok çeşitli markadan ve lisanstan ürünün en uygun fiyattan öğrenci ve velilerin beğenisine sunulduğu Migros, Tansaş ve 5M mağazalarında, Money Visa Kart kullanıcıları kırtasiye ürünlerinde tek seferde 25 lira ve üzeri alışverişe yüzde 25 indirim fırsatı kazanıyor.
     Migros Grubu, çalışmalarına bir yıl öncesinden başladığı okul döneminde, satışa sunduğu tüm kırtasiye ürünlerini, "Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları" çerçevesinde Kalite Yönetim Departmanı Ürün Güvenliği Birimi'nin kontrolünden geçiriyor. Bununla birlikte uluslararası standartlar çerçevesinde pek çok test aşamasından geçen kırtasiye ürünlerinde; özellikle insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratma riski taşıyan Kadmiyum, Nikel, Azo Boyar gibi maddelerin kesinlikle bulunmadığını teyit eden tüm testler gerçekleştiriliyor.
     Etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu kontrol edilerek risk değerlendirmeleri yapılıyor. Tedarikçi firmalardan ürünlere ait analiz raporları alınıyor. Firmaların analiz raporları yoksa risk değerlendirmesi kapsamında gerekli görülen parametrelerdeki ürünler, akredite olmuş dış kurumlara analize gönderiliyor. Tüm bu incelemelerin sonucunda sadece analiz sonucu uygun olan ürünleri onaylayarak satışa sunan Migros Grubu, çocukların yaşam kalitesini artıracak ve geri dönüşebilir malzemeden imal edilen ürünleri raflarına taşıyor.
     Migros Grubu mağazalarında okul ve beslenme çantalarından kalemlere, defterlerden boyama araç ve gereçlerine kadar bir öğrenim döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyacağı lisanslı ve markalı pek çok seçkin ürün okul-kırtasiye reyonlarında en iyi fiyatlardan tüketicileri bekliyor.
     Çocukların hayranı olduğu çizgi film kahramanları Süngerbob, Spiderman, Hello Kıtty, Cars, Beyblade, Barbie, Pepee, Dora'nın tasarım çantaları ve küçük taraftarlar için özel tasarlanan FB, GS, BJK lisanslı okul çantaları Migros Grubu mağazalarında, çocuklarla birlikte okula gitmeyi bekliyor.
     Birinci kalite kağıttan üretilen ve yurt dışından seçilen özel kapak desenli kiloluk defterler uygun fiyatlarla öğrencilerle buluşurken, bir öğrenci için gerekli temel ürünleri içeren 17 çeşit 70 parçadan oluşan kırtasiye seti 9,99 liradan, fotokopi kağıtları ise piyasa fiyatının çok altı olan 4,99 liradan satılacak. 12'li pastel boya, 8'li kurşun kalem, 6'lı kırmızı kalem ve 5'li tükenmez kalem çoklu adetleri ile öğrencilerin yıllık tüm ihtiyacını karşılayacağı gibi, 1 liranın altındaki fiyatları ve kalitesi ile de tercih sebebi olacak.
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir