Naturwash

  Küçük Sanayi Sitesi 57.Blok No:22 (Nilüfer / Bursa / Türkiye)
  090-224-4410707 090-224-4414777
  Zafer Özer (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Ürün Etiketleri

  Microfiber Temizlik Bezi

  • Ürün Adı : Microfiber Temizlik Bezi

  Ürün Hakkında

  NATURWASH MICROFIBER HAVLU :
  NaturWash microfiber havlu binlerce kılcal fiber yapıdan ve olağanüstü ince iplerden oluşan polyamide ve polyester elyafın binlerce metre çekilerek inceltilmesi ile üretilmektedir. Süper emici NaturWash microfiber havlu , temizleme esnasında pozitif yüklenirler ve doğada negatif yüklü kir ve tozları çekerek içine hapsederler. Kendi ağırlığının 7 katı su ve kir tutabilir. Defalarca yıkanıp tekrar tekrar kullanılabilir. Diğer temizlik bezlerine göre 3 kat daha hızlı kurur.
  NaturWash microfiber havlu görüntü ve his olarak kadifeye benzer ve ipekten 10 kat daha yumuşaktır ve bu sayede yüzeyleri iz bırakmadan , çizmeden temizler. Su ve kir izi bırakmaz , leke tutmaz. % 80 Polyester ve % 20 polyamide karışımıdır ve antiallerjiktir.
  Kuru olarak kullanıldığında statik enerji prensibine göre , nemli olarak kullanıldığında ise emici kılcal damar prensibine göre çalışmaktadır.
  Klasik temizleme bezleri kir ve tozu ötelerken , nano teknoloji ürünü NaturWash microfiber havlu kir ve tozu mıknatıs gibi bünyesine çekip hapseder ve yüzeyi çizmez.

  Tümünü göster
  Naturwash
  Küçük Sanayi Sitesi 57.Blok No:22 (Nilüfer / Bursa / Türkiye)
  090-224-4410707
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir