Mertur Taşımacılık 10 Ford Cargo çekiciyi filosuna kattı

  • Yazı boyutu
Mertur Taşımacılık 10 Ford Cargo çekiciyi filosuna kattı

Mertur Taşımacılık 10 Ford Cargo çekiciyi filosuna kattı

Mertur Taşımacılık, 350 araçlık filosunu 10 Ford Cargo 1838T ile güçlendirdi.
     Açıklamaya göre, uzatılmış garanti ve 250 bin kilometreye kadar bakım paketi ile satın alınan araçlar, Ford Otosan Kamyon İş Birimi Türkiye Satış Müdürü Berk Mumcu, Ford Otosan Kamyon İş Birimi Marmara Satış Bölge Müdürü Murat Bakış, satışı gerçekleştiren Nazer Otomotiv Satış Şefi Cem Akkaya tarafından, Mertur Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Albayrak ile Mertur Lojistik Müdürü Saygın Yarayan'a şirket merkezinde düzenlenen bir törenle teslim edildi.
     Araç taşımacılığı sektörünün en büyüklerinden biri olan ve yerli araç taşımalarında pazarın yüzde 25'ini, ithal araç taşımalarında ise yüzde 75'ini elinde tutan Mertur Taşımacılık'ın Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Albayrak, törende yaptığı konuşmada, 350 tırlık filosuyla yılda 36 milyon kilometre yol kat edildiğini ve en az 280 bin araç taşıdıklarını belirterek, "Ford Cargo çekicilerle işletme maliyetlerimizde önemli bir tasarruf sağlayarak, rekabet gücümüzü artıracağız" dedi.
     Ford Otosan Kamyon İş Birimi Türkiye Satış Müdürü Berk Mumcu da yoğun rekabetin yaşandığı taşımacılık sektöründe Mertur'un çok doğru bir tercih yaptığını ifade ederek, yüksek kalitede üretilen ve düşük işletme maliyetlerine sahip Ford Cargo'ların Mertur ailesine bol kazançlar getirmesini diledi.
    
    
    

Bu haberi 193 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir