Merkezde günlük çalışma saatleri -Bakanlar Kurulu'nun "Merkezde Günlük Çalışma Saatlerinin…

  • Yazı boyutu
Merkezde günlük çalışma saatleri 
  -Bakanlar Kurulu'nun "Merkezde Günlük Çalışma Saatlerinin…

Merkezde günlük çalışma saatleri -Bakanlar Kurulu'nun "Merkezde Günlük Çalışma Saatlerinin Tespitine İlişkin Karar"da değişiklik yapılmasına dair kararı Resmi Gazete'de yayımlandı

Bakanlar Kurulu'nun "Merkezde Günlük Çalışma Saatlerinin Tespitine İlişkin Karar"da değişiklik yapılmasına dair kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
     Yeni çalışma saatleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın yazısı üzerine, 657 sayılı Kanun'un 99 ve 100. maddelerine göre, Bakanlar Kurulu'nca kararlaştırıldı.
     Buna göre, Adalet, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Kültür ve Turizm, Maliye, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlıkları ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nda çalışma başlangıç ve bitiş saatleri 08.30 - 17.30 olarak belirlendi.
     Başbakanlık, diğer bakanlıklar Genelkurmay Başkanlığı ile kuvvet komutanlıklarında ise çalışma başlangıç ve bitiş saatleri 09.00 - 18.00 olarak tespit edildi.
     Belirtilen kurumlara bağlı ve ilgili olmayan kurumlarda da çalışma başlangıç ve bitiş saatleri 09.00 - 18.00 olacak.
     Söz konusu bakanlık ve kurumlarda öğle dinlenme saatleri ise 12.30 - 13.30 olarak düzenlendi.
    
    
    

Bu haberi 169 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir