Merkel, Bakan Çağlayan ve iki ülke işadamlarıyla bir araya geldi

  • Yazı boyutu
Merkel, Bakan Çağlayan ve iki ülke işadamlarıyla bir araya geldi

Merkel, Bakan Çağlayan ve iki ülke işadamlarıyla bir araya geldi

Almanya Federal Cumhuriyeti Başbakanı Angela Merkel ile Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Türk ve Alman işadamlarıyla bir araya geldi.
     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak iki günlük ziyaret için Türkiye'ye gelen Merkel, "II. Türk-Alman CEO Forumu" öncesinde Bakan Çağlayan ve iki ülkenin iş adamlarıyla basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi.
     Toplantıya, Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Muharrem Yılmaz ve Alman muadili Alman Sanayiciler Federasyonu (BDI) Başkanı Ulrich Grillo da katıldı.
     Bunun yanısıra toplantıya aralarında Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hanzade Doğan Boyner, Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Agah Uğur'un da bulunduğu birçok Türk işadamı ve 20'ye yakın Alman iş adamı da katıldı.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir