Panda Kimya İç Ve Diş Ticaret

  şirinevler Mahmurbey Yolu Sakarya çikmazi Sok. No : 1 Kat 3 Büro 16 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6546991 090-535-2020493
  Panda (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Mekemmel Ötesi Ürün . Bayilikler Veriliyor

  • İlan Sahibi : Panda
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 10 Aralık 2008 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 26 Haziran 2009 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Kimya Sanayi

  Mekemmel Ötesi Ürün . Bayilikler Veriliyor İlan Açıklaması

  Her Ilde Tek Yetkili Ana Bayilikler Veriyoruz
  Islak Mendil Formatinda ürettiğimiz 30 Gün Etkili Buğu önleyici Ve Torpido Koruyucu ürünlerimizin Bayiliklerini Yapabilecek Girişimci Arkadaşlarla çalişmak Istiyoruz. ürünlerimizin Etkileşim Ve özellikleri Ayrica Bayilik Avantajlari Ve Kazanç Sitemiyle Ilgili Geniş Bilgi Bulacaksiniz.
  30 Gün Etkili Buğu önleyici Mendil özellikleri
  Tekli Ambalaj Olarak ürettiğimiz Medili Ambalajindan çikartip Otomobilinizin Iç Camina Sürüyorsunuz. 1-2 Dakika Bekledikten Sonra Kuru Bir Bezle Siliyorsunuz. Uygulamasi Bukadar Basit. Bu Uygulama Sayesinde Aracin Cami Yağmurlu Havalarda Ve Kiş Aylarinda Buğu Oluşumundan Kurtulmuş Olup Temiz Bir Görüş Elde Etmiş Oluyorsunuz ürünümüz Etkisini 30 Gün Boyunca Muhafaza Eder.

  Torpido Koruyucu Ve Parlatici Islak Mendil

  Bu ürünümüz Ise Aracinizin Torpidosunu Güneşin Zararli Uv Işinlarina Karşi Korur Ve Ayni Zamanda Rengini Yeniler . Silikon Formulü Sayesinde Eskime çatlamalari önler. Ayrica Antistatik Etkisi Sayesinde Toz Tutmayi önler .islak Bezle Silindiği Zamanda Etkisini Yeniler . Ayrica Kullanim Alanlari Deri ,vinil,plastik Ve Kauçuk Yüzeylerde ,de Etkili Bir Koruma Sağlar .

  Bayilik şartlari Ekonomik Boyutu, Satiş şekli Ve Firsatlari

  ürünümüz Ile Ilgili Her Ilde Sadece Bir Adet Bayi Belirliyoruz Ve Bayimiz O Ilin Merkezi Dahil Olmak üzere Tüm Ilçelerinde Satiş Hakkini Elde Etmiş Oluyor . Ve Tali Yani Alt Bayilikler Verebiliyor. Alt Bayilikleri Hem Kendi Oluştururken Ayni Zamanda şirketimizin Merkezine Bayisi Olan Ilden Gelen Talepler Olursada O Ilin Yetkili Saticisina Yönlendiriliyor. Ana Bayiliğimizi Almaya Karar Verdiğiniz Takdirde Bulunduğunuz Ile Geliyoruz Sözleşmeyi Yerinizde Yapiyoruz. Gerekli Eğitimi Verip Sizi Satişa Hazir Hale Getiriyoruz.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Nerelerde Ve Nasil Satilir ? ürünlerimizin Satiş şekli çok Kolay Son Kullanici Fiyatimiz 1 Y

  Tümünü göster
  Panda Kimya İç Ve Diş Ticaret
  şirinevler Mahmurbey Yolu Sakarya çikmazi Sok. No : 1 Kat 3 Büro 16 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6546991
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir