Mehmet Ali Birand'ın vefatı -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Ergün: -"Birand'ın sadece iyi bir…

  • Yazı boyutu
Mehmet Ali Birand'ın vefatı
  -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Ergün:
  -"Birand'ın sadece iyi bir…

Mehmet Ali Birand'ın vefatı -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Ergün: -"Birand'ın sadece iyi bir gazeteci olarak değil, dürüst, samimi ve sempatik kişiliğiyle de milletimizin hafızasında her zaman yerini koruyacağına inanıyorum"

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'ın vefatıyla ilgili, "Birand'ın sadece iyi bir gazeteci olarak değil, dürüst, samimi ve sempatik kişiliğiyle de milletimizin hafızasında her zaman yerini koruyacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.
     Ergün, Birand'ın vefatı dolayısıyla yayımladığı mesajında, basın dünyasının duayen isimlerinden Mehmet Ali Birand'ın vefat haberinin kendisini de derinden üzdüğünü belirtti.
     Bakan Ergün, mesajında şunları kaydetti:
     "Birand'ın öncü, ilkeli ve sorumlu rolüyle medyamız için her zaman önemli bir referans olmayı sürdüreceğini düşünüyorum.
     Sayın Birand'ın sadece iyi bir gazeteci olarak değil, dürüst, samimi ve sempatik kişiliğiyle de milletimizin hafızasında her zaman yerini koruyacağına inanıyorum."
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir