Medo Emlak İnşaat San. Ve Tic.ltd.şti.

  İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Büyük Çarşı K:1 No:60 Yakuplu (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8750700 090-212-8750704
  Osman Murat Öztürk (Firma Sahibi / Ortağı)

  Medo Emlak Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Medo Emlak İnşaat San.ve Tic. Ltd. Şti. Gayrimenkul alım, satım, kiralama, gayrimenkul değerleme hizmetlerinde " şeffaflık, dürüstlük, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkelerinden asla taviz vermeyen sektörde 9. yılını doldurmuş bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir.

  Konusunda uzman bir kadroya sahip olan Medo Emlak muhtelif medya kanalları tarafından aranılan, fikirlerine müracaat edilerek halkımızın bilinçlenmesi yönünde yapılan programlarda görüşlerine baş vurulan bir yönetici kadrosuna sahiptir.

  Yenilenmiş sitesi ile katılımcıların ilgi ve alakasını çeken ve her geçen gün ziyaretçi sayısının arttığı, portföylerin satış süresini kısaltarak doğru satıcılarla doğru alıcıları bir çatı altında buluşturan bir emlak firmasıdır.

  Faaliyet Alanımız: İstanbul Avrupa yakasının yanı sıra; Tüm Trakya da ( Çatalca, Silivri, Çerkezköy, Çorlu, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne) İl, ilçe ve köylerinde Villa, Daire, Bina, İş yeri, Plaza, AVM, Fabrika, Çiftlik, Arsa ve Arazi hulasa tüm gayrimenkul seçeneklerinde hizmet vermekteyiz.

  "Sitemizde yayınlanan gayrimenkullerle sınırlı değiliz, siz talebinizi bize bildirin biz size en uygun gayrimenkulün sunumunu yapalım."

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Medo Emlak İnşaat San. Ve Tic.ltd.şti.
  İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Büyük Çarşı K:1 No:60 Yakuplu (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8750700
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir