Med Menkul Değerler'in SPK Yetki Belgesi satışa çıkıyor

  • Yazı boyutu
Med Menkul Değerler'in SPK Yetki Belgesi satışa çıkıyor

Med Menkul Değerler'in SPK Yetki Belgesi satışa çıkıyor

Sermaye piyasalarında faaliyet gösteren, yönetim ve denetimi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından devralınan Med Menkul Değerler AŞ'ye ait Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Alım Satım Aracılığı Yetki Belgesi 18 Eylül'de satışa çıkarılacak.
     Satışa ilişkin yapılan açıklamaya göre, TMSF tarafından devralınan Med Menkul Değerler, Sermaye Piyasası Kurulu Alım Satım Aracılığı Yetki Belgesini kapalı zarf usulü ile teklif alma ve açık artırma usulü ile satışa çıkardı.
     Şirket tarafından 18 Eylül'de satışa çıkarılacak belgeye son teklif verme tarihi 17 Eylül olarak belirlendi.
     Açıklamada, ihaleye katılmak isteyenlerin, kapalı zarfla, tekliflerini 17 Eylül saat 17.00'ye kadar Satış Komisyonunun adresine teslim etmesi gerektiği, ihalenin açık artırma bölümünün ise 18 Eylül saat 11.00'de aynı adreste yapılacağı kaydedildi.
     İhaleye, açık artırmaya kapalı zarfla verilen en yüksek üç teklif ile devam edilecek olup, açık artırma aşamasında en yüksek teklifi veren iki teklif sahibi ile pazarlık aşamasına geçilecek.
     Pazarlık aşamasının 19 Eylül saat 11.00'de yapılacağı duyurulan açıklamada, ihaleye katılmak için yatırımcılardan 200 bin lira teminat alınacağı, alınması zorunlu olan ihaleye ilişkin detaylı bilgilerin yer aldığı ihale şartnamesinin 250 lira bedelle Satış Komisyonundan alınabileceği de bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir