Markalar Zirvesi'nin bu yılki teması "Fark Yaratanlar" -ANGİAD tarafından bu yıl üçüncüsü…

  • Yazı boyutu
Markalar Zirvesi'nin bu yılki teması "Fark Yaratanlar"
  -ANGİAD tarafından bu yıl üçüncüsü…

Markalar Zirvesi'nin bu yılki teması "Fark Yaratanlar" -ANGİAD tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Markalar Zirvesi'nin teması "Fark Yaratanlar" olarak belirlendi

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Markalar Zirvesi'nin teması "Fark Yaratanlar" olarak belirlendi.
     ANGİAD'dan yapılan yazılı açıklamada, bu yıl üçüncüsü 28 Mart'ta düzenlenecek zirvenin geniş kapsamlı olacağı belirtilerek, zirveye iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin katılmasının beklediği kaydedildi.
     Ankara'nın marka değerini arttırmak ve kente değer katan önemli yerli markaları dünyayla buluşturmak amacıyla düzenlenen zirvenin bu yıl ki temasının "Fark Yaratanlar" olarak belirlendiği bildirilen açıklamada, ANGİAD Başkanı Abdullah Değer'in etkinliğe dair şu ifadelerine yer verildi:
     "Ankara, yalnızca siyasetin değil, pek çok sektörde markaların da başkentidir. Savunma sanayide, teknokentlerde, Ar-Ge ve bilimsel çalışmalarda akla gelen ilk şehir Ankara'dır. Savunmadan makine sanayine, havacılıktan sağlığa kadar Türkiye'nin en büyük markalarının ev sahipliğini yapan kentiz. Ancak markalaşmanın yalnızca belli başlı sektörlerde değil, diğer tüm sektörlerde de ön plana çıkması gerekiyor. ANGİAD'ın Geleneksel Markalar Zirvesi tam da bu noktada farkındalık yaratma adına önemli bir organizasyon. Rekabetin olmazsa olmazı markalaşma konusunda önemli yerlere gelen firmalarla, bu yolda ilerlemek isteyenlerin buluşma noktası haline gelen Markalar Zirvesi, önemli bir misyon üstlendi."
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir