Manifesto Worldcom'a üye oldu -Manifesto İletişim Grubu, bağımsız iletişim ajanslarının…

  • Yazı boyutu
Manifesto Worldcom'a üye oldu
     -Manifesto İletişim Grubu, bağımsız iletişim ajanslarının…

Manifesto Worldcom'a üye oldu -Manifesto İletişim Grubu, bağımsız iletişim ajanslarının bir araya geldiği Worldcom'a üye oldu

PR, etkinlik ve reklam disiplinlerinde ulusal ve uluslararası markalara hizmet veren Manifesto İletişim Grubu, bağımsız iletişim ajanslarının bir araya geldiği dünyanın en büyük iletişim ağlarından kabul edilen Worldcom'a üye oldu.
     Manifesto, müşterilerine dünyanın 6 kıtasında, 96 şehirde Worldcom üyesi 108 şirket aracılığıyla hizmet sunacak.
     Yapılan açıklamaya göre, Worldcom Avrupa-Ortadoğu ve Afrika Bölgesi (EMEA) Toplantısı, dün, Moskova'da yapıldı. Toplantıya, Manifesto İletişim Grubu'nu temsilen Ajans Başkanı Ozan Özkan, Genel Müdür Selin Bozkurt ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Deniz Yıldız katıldı.
     Worldcom üyeliğini değerlendiren Manifesto İletişim Grubu Başkanı Ozan Özkan, Türkiye'nin son 10 yılda yakaladığı istikrar ortamı sayesinde ekonomi alanında dünyanın gıpta ile izlediği bir performans ortaya koyduğuna dikkati çekerek, bunun sonucunda çok sayıda Türk firmasının dünya pazarlarına açıldığını belirtti.
     Manifesto İletişim Grubu Genel Müdürü Selin Bozkurt da, Worldcom üyeliği sayesinde dünyanın hangi bölgesinde olursa olsun yatırım yapmak isteyen Türk firmalarına iş geliştirmeleri için güvenli bir ortam yaratabilecek, menfaatlerini koruyabilecek bir ilişki ağına sahip olduklarını söyledi.
     Bozkurt, dünyadaki uluslararası markaların yüzde 23'üne hizmet veren Worldcom'a üye olarak yurtdışı temsilciliklerinin yanı sıra dünyada 6 kıtada, 96 şehirde 108 partnerle iş yapma imkanına kavuştuklarını sözlerine ekledi.
     Worldcom Avrupa-Ortadoğu ve Afrika Bölgesi (EMEA) Başkanı Imma Folch Lazaro da, Türkiye'den güçlü bir iletişim ajansının bünyelerine katılmasının kendilerini heyecanlandırdığını belirtti.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir