Manifesto ve Localtime Cityscape Global Fuarı'na birlikte katılıyor -Manifesto İletişim Grubu…

  • Yazı boyutu
Manifesto ve Localtime Cityscape Global Fuarı'na birlikte katılıyor
     -Manifesto İletişim Grubu…

Manifesto ve Localtime Cityscape Global Fuarı'na birlikte katılıyor -Manifesto İletişim Grubu ile ulusal-yerel medya satın alma ajansı Local Media Group-Localtime işbirliği yaparak Dubai'de düzenlenen Cityscape Global Fuarı'na katılacak

Manifesto İletişim Grubu ile ulusal-yerel medya satın alma ajansı Local Media Group-Localtime işbirliği yaparak Dubai'de düzenlenen Cityscape Global Fuarı'na katılacak.
     Manifesto İletişim Grubu açıklamasına göre, 2-4 Ekim tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek olan ve dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından olan Cityscape Global Fuarı'na Manifesto İletişim Grubu ile ulusal-yerel medya satın alma ajansı Local Media Group-Localtime işbirliği yaparak katılacak. Türkiye'nin "Onur ülkesi" olarak seçildiği fuarda, Türk inşaat sektöründen önde gelen çok sayıda firma yabancı yatırımcılarla bir araya gelecek.
     Türkiye'de, yabancılara mülk satışının önünün açılmasıyla Türk firmalarının büyük projelerini tanıtmaları için fırsat yaratan fuarda, gayrimenkul, turizm, finans, perakende başta olmak üzere ekonomik açıdan lokomotif olan sektörlerde başarılı danışmanlık hizmeti veren Manifesto ile Türkiye'nin güçlü ulusal-yerel satın alma ajanslarından olan Local Media Group-Localtime işbirliğine giderek birlikte stant açacak.
     Manifesto İletişim ve Etkinlik Hizmetleri Üst Yöneticisi (CEO) Selin Bozkurt, yurt dışı temsilciliklerini açarken, "Müşterilerimiz dünyanın neresindeyse onların yanında yer almalıyız" vizyonuyla iletişim ve etkinlik hizmeti vermek için yola çıktıklarını anlattı. Selin Bozkurt, Local Media Group-Localtime ile birlikte "Cityscape"e katılarak ortak standı paylaşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ortak vizyona sahip iki güçlü ajansın işbirliklerini yurt dışına taşıma kararı aldıklarını belirten Selin Bozkurt, Dubai'de başlayan işbirliklerinin Erbil ve Moskova'yı kapsayacak şekilde güçlenerek genişleyeceğini bildirdi.
     Selin Bozkurt, Manifesto İletişim Grubu'nun, Cityscape Global'e katılan tek Türk iletişim ajansı olduğunu sözlerine ekledi. İnşaat sektöründe önemli bir portföye Türkiye'de hizmet verdiklerini dile getiren Selin Bozkurt, "Pek çok müşterimiz Cityscape Fuarı'nın "Onur ülkesi" olan Türkiye'yi temsilen Dubai'de stand açınca, biz de onların yanında yer almak istedik" dedi.
     Local Media Group Üst Yöneticisi (CEO) Arzu Küfündür ise, "Türkiye'de ulusal ve yerel medyada elde ettiğimiz başarıyı artık sınırlar ötesine taşıma zamanı gelmişti. Çözüm ortağımız Manifesto ile birlikte birbirini tamamlayan hizmetlerimizi Ortadoğu'daki yatırımcılarla paylaşacağız. Manifesto ile uluslararası işbirliğimizin ilk ayağı olan Cityscape Fuarı'nda güçlerimizi birleştireceğiz. Biz de inşaat sektöründeki firmalarımızın yanında yer alarak kendi işimizle ilgili yabancı yatırımcıları Türkiye'ye yatırım yapmaya davet edeceğiz" ifadelerini kullandı.
     Cityscape Global Fuarı'nda 18 ülkeden 85'in üzerinde katılımcı yer alıyor. Onur Ülkesi seçilen Türkiye'nin dışında Rusya, Katar, Mısır, ABD, Hindistan ve Irak'ın da fuarda ağırlığı olacak.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir