Manifesto PR Kahire Fuarı'nın Türkiye haklarını aldı

  • Yazı boyutu
Manifesto PR Kahire Fuarı'nın Türkiye haklarını aldı

Manifesto PR Kahire Fuarı'nın Türkiye haklarını aldı

Manifesto PR yaptığı anlaşmayla Mısır'ın ünlü fuarlarından "Uluslararası Kahire Fuarı"nın Türkiye haklarını aldı.
     Manifesto PR'dan yapılan açıklamaya göre, PR, etkinlik ve reklam disiplinlerinde ulusal ve uluslararası pek çok markaya hizmet veren Manifesto İletişim Grubu'nun Türkiye dışındaki 6'ıncı ofisi, Mısır'da faaliyet gösteren fuarcılık şirketi Bavaria International Exhibition sahibi Essmat B. Diab ortaklığıyla Kahire'de hizmete başladı.
     Türk müteşebbislerine Mısır'da önemli fırsatlar sunmayı hedefleyen Manifesto, bu ortaklık çerçevesinde yaptığı anlaşmayla Mısır'ın ünlü fuarlarından "Uluslararası Kahire Fuarı"nın Türkiye haklarına sahip oldu.
     Önümüzdeki yıl 19-29 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan 46'ıncı Uluslararası Kahire Fuarı, Mısır ile ticaret olanaklarını geliştirmek isteyenler için fırsat olarak değerlendiriliyor.
     "Ticaret Geçidi Mısır" temasıyla gerçekleştirilecek fuar, yerel veya yabancı şirketler için elverişli koşullar yaratmayı, ticari kuruluşlar için iş partnerleri bulmayı, ithalatı ve ihracatı geliştirmeyi amaçlıyor.
     Fuar kapsamında düzenlenecek konferans, seminer, atölye çalışmaları ile yerli ve yabancı şirketlerin tanışma ve iş yapmalarına imkan sunmak hedefleniyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Manifesto İletişim Grubu Başkanı Ozan Özkan, yaklaşık 86 milyonluk nüfusu, 1 milyon kilometrekareyi aşan yüzölçümü ve coğrafi konumu ile Mısır'ın, Ortadoğu ve Afrika'nın en büyük ekonomilerinden birisi ve Afrika pazarının giriş kapısı olduğunu belirtti.
     Özkan, Türkiye ve Mısır arasında müteahhitlik sektörü başta olmak üzere otomotiv, makine ve beyaz eşya, mühendislik sanayileri ve perakende alanındaki işbirliği imkanları olduğuna dikkati çekerek, "Manifesto İletişim Grubu olarak, müşteri portföyü ve gelen talepler doğrultusunda, inşaat, turizm, enerji ve perakende sektörlerine odaklandık. Mısır'da da güçlü yerel ortağımızla Türk firmalarının yatırım yapabilmeleri ve iş geliştirmeleri için güvenli bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin menfaatlerini koruyabilecek güvenli ilişki ağına sahibiz" değerlendirmesini yaptı.
     Manifesto İletişim Grubu Genel Müdürü Selin Bozkurt da, Manifesto'nun, yurt dışında şirket kurarak markasını sınırların ötesine taşıyan ilk Türk iletişim grubu olduğunun altını çizerek, "Uluslararası alandaki gücümüzle, PR, etkinlik ve reklam disiplinlerinde, telekomünikasyon, perakende, finans, enerji, otomotiv, petrol, inşaat ve turizm sektörlerinde müşterilerimize çeşitli yerel ve uluslararası projelerde başarılı danışmanlık hizmeti veriyoruz. Tüm medya grupları ile güçlü ağ yönetimi ve tüm düzeylerdeki geniş iş networkü ile özellikle güvenilir iş geliştirme fırsatları yaratıyoruz. Manifesto, müşterilerine birçok avantaj sunuyor." ifadelerini kullandı.
     Manifesto İletişim Grubu'nun, Turquality'e akredite olduğunu, bu sayede Turquality üyesi 83 firmaya yapacakları "Marka Yönetim Danışmanlığı" hizmetlerinde talep ettikleri bütçenin yüzde elli oranında devlet tarafından teşvik edildiğini hatırlatan Selin Bozkurt, bağımsız iletişim ajanslarının bir araya geldiği dünyanın en büyük iletişim ağı olan "Worldcom" üyesi ilk Türk iletişim grubu olarak da dünyanın 6 kıtasında, 96 şehirde hizmet sunduklarını kaydetti.
    
    
    

Bu haberi 198 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir