Manifesto Moskova'da ofis açtı -Manifesto İletişim Grubu'nun, Birleşik Arap Emirlikleri ve…

  • Yazı boyutu
Manifesto Moskova'da ofis açtı
     -Manifesto İletişim Grubu'nun, Birleşik Arap Emirlikleri ve…

Manifesto Moskova'da ofis açtı -Manifesto İletişim Grubu'nun, Birleşik Arap Emirlikleri ve Erbil'den sonra üçüncü ofisini Moskova'da açtığı bildirildi

Manifesto İletişim Grubu'nun, Birleşik Arap Emirlikleri ve Erbil'den sonra üçüncü ofisini Moskova'da açtığı bildirildi.
     Yapılan açıklamaya göre yurt dışında şirket kurarak markasını sınırların ötesine taşıyan ilk Türk iletişim grubu olan Manifesto İletişim Grubu, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki "Manifesto Middle East", Kuzey Irak'ta "Manifesto Erbil"in ardından üçüncü ofisi "Manifesto Moskova"yı hizmete açtı.
     Moskova'nın merkezi ve prestijli bölgelerinden Moscow City'deki Nabirijnaya Business Center'de hizmet verecek ofisin açılışının ardından bir açıklama yapan Manifesto İletişim Grubu Başkanı Ozan Özkan, "Müşterimiz dünyanın neresindeyse onların yanında yer almalıyız" vizyonuyla hareket ettiklerini belirtti. Ozan Özkan, 2012 sonuna kadar "Manifesto Abu Dabi ve Manifesto Bakü"yü hizmete açarak daha geniş bir coğrafyayı kapsamayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.
     Bulundukları bölgelerde Türk firmalarının yatırım yapabilmeleri ve iş geliştirmeleri için güvenli bir ortam yaratmayı amaçladıklarını anlatan Manifesto İletişim Grubu Genel Müdürü Selin Bozkurt, "Güçlü yerel partnerlerimizle müşterilerimizin menfaatlerini koruyabilecek güvenli ilişki ağına sahibiz. İş adamlarımızın tüm kapıları açmaları için anahtar görevi üstleniyoruz" dedi.
    
    
    

Bu haberi 234 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir