Manifesto, IPZ'nin bu yıl da stratejik ortağı oldu

  • Yazı boyutu
Manifesto, IPZ'nin bu yıl da stratejik ortağı oldu

Manifesto, IPZ'nin bu yıl da stratejik ortağı oldu

PR, etkinlik ve reklam disiplinlerinde ulusal ve uluslararası markalara hizmet veren Manifesto İletişim Grubu, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İnteraktif Pazarlama Zirvesi'nin (IPZ) stratejik ortakları arasında yer aldı.
     Yapılan açıklamaya göre, Manifesto'nun PR, Etkinlik ve Kreatif departmanları, İstanbul Kongre Merkezi'nde 19-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenen, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın katılımıyla açılışı gerçekleştirilen IPZ 2012'nin medya ilişkileri ve etkinliklerini planlayarak hayata geçirdi.
     Türkiye'nin gücünün interaktif ekonomi ile büyüyeceği inancından yola çıkan IPZ'de, iki gün boyunca internet mecrasının "ekonomik değer yaratan" tüm bileşenleri konuşuldu.
     Bu sene kapılarını "İnteraktif Ekonomi ile Büyüyen Türkiye" temasıyla açan zirve kapsamında, Türkiye'den ve dünyadan yüzlerce pazarlama profesyoneli IPZ platformunda buluştu. Zirvede, interaktif yatırımlar, bu yatırımların geri dönüşü ve interaktif pazarlamanın ekonomiye doğrudan katkısı sayısal sonuçlarla iş dünyasının dikkatine sunuldu.
    
     -"THE CUP" ve "Seth Godin Konferansı"na da destek vermişti-
    
     Manifesto İletişim Grubu, global ölçekte reklamcılığın "Şampiyonlar Ligi" olarak bilinen ve bu yıl Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı'nın himayesinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteği ile hayata geçirilen Kıtalararası Reklamcılık Yarışması "THE CUP"ın destekleyicileri arasında da yer almıştı.
     Manifesto, PR, etkinlik, kreatif departmanlarıyla önümüzdeki yıl da yine farklı projelerle THE CUP'ta olacak.
     ABD'nin bir numaralı pazarlama gurusu olarak gösterilen ve bugüne kadar 1 milyondan fazla kişiye konuşan Seth Godin de, HRdergi tarafından düzenlenen ve Manifesto İletişim'in PR sponsoru olduğu "Görünmez mi, Dikkat Çekici mi" konulu konferansa katılmıştı.
    
    
    

Bu haberi 169 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir