Manifesto İletişim Grubu, yurt dışında ikinci ofisini Erbil'de açtı

  • Yazı boyutu
Manifesto İletişim Grubu, yurt dışında ikinci ofisini Erbil'de açtı

Manifesto İletişim Grubu, yurt dışında ikinci ofisini Erbil'de açtı

Manifesto İletişim Grubu, Birleşik Arap Emirlikleri'nden sonra ikinci ofisini Erbil'de açtı.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Erbil'in en işlek caddesi Gulan'da yer alan ofisin açılışı Manifesto İletişim Grubu Ajans Başkanı Ozan Özkan ile Genel Müdür Selin Bozkurt tarafından gerçekleştirildi. Açılışın ardından Erbil Valisi Nevzat Hadi, Manifesto heyetini kabul etti.
     Kabulde konuşan Hadi, bir Türk iletişim şirketinin Erbil'de faaliyete geçmesinin Irak'ın Kürt Bölgesi ile Türkiye arasındaki bağların giderek güçlenmesinin önemli işaretlerinden biri olduğunu vurguladı.
     Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başbakanı Necirvan Barzani'nin ifade ettiği gibi Türkiye ile bölgeyi yakınlaştıran her türlü girişimin kendilerini heyecanlandırdığını belirten Erbil Valisi Hadi, Manifesto Grubu'nun, halklar arasında ekonomik, sosyal ve kültürel bağların artırılmasına katkıda bulunmasını arzu ettiklerini belirtti.
     Manifesto İletişim Grubu Başkanı Ozan Özkan da, Kuzey Irak'ın son yıllarda hızla geliştiğine dikkati çekerek, ilk olarak 5 yıl önce bazı projeler dolayısıyla Erbil'e geldiklerini, geçen sürede kurdukları dostlukları daha da pekiştirdiklerini ifade etti.
     "Müşterimiz dünyanın neresindeyse onların yanında yer alma gayreti içindeyiz" değerlendirmesinde bulunan Özkan, Erbil'e açtıkları ofis dolayısıyla Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi'nin kendilerine verdiği desteğe teşekkür etti. Özkan, kısa zamanda çok ciddi projeleri hayata geçireceklerini belirtti.
     Manifesto İletişim Grubu Genel Müdürü Selin Bozkurt da Türkiye'nin Erbil'de konsolosluk açtığını ve 1400 Türk şirketinin faaliyet gösterdiğini belirterek, bölgenin ekonomik gelişimine işaret etti.
     Manifesto'nun ulusal ve uluslararası network'ü ve tüm gücüyle Erbil'de olacağını dile getiren Bozkurt, Türk firmalarının bölgede yatırım yapabilmeleri ve iş geliştirmeleri için güvenli bir ortam yaratmak amacıyla köprü vazifesi üstleneceklerini söyledi.
     Manifesto Erbil'in güçlü yerel ortağı ve uluslararası pek çok haber ajansının Erbil Temsilcisi olan Mohammad Jambaz da, Manifesto'nun tecrübesi, güçlü ilişkileri ve bölgede daha önce yaptığı işlerden ötürü birlikte yeni projeler geliştireceklerini belirterek, bu ortaklıktan dolayı taşıdığı heyecanı dile getirdi.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir