Manifesto'da iletişim danışmanlığı hizmetlerine iki önemli katılım

  • Yazı boyutu
Manifesto'da iletişim danışmanlığı hizmetlerine 
     iki önemli katılım

Manifesto'da iletişim danışmanlığı hizmetlerine iki önemli katılım

Manifesto'da iletişim danışmanlığı hizmetlerinde görev yapmak üzere iki önemli ismi bünyesine kattı.
     Manifesto'dan yapılan açıklamada, "Global Hill&Knowlton Müşteri Grup Direktörü Zuhal Gürdamar ve Anadolu Ajansı İstanbul Eski Bölge Müdürü Ümit Kanoğlu Haziran ayından itibaren iletişim danışmanlığı hizmetlerini Manifesto'da sunmaya başladı" denildi.
     Açıklamada, Gürdamar ve Kanoğlu hakkında şu bilgilere yer verildi:
     "İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Ümit Kanoğlu, iş yaşamına 1987 yılında muhabir olarak Anadolu Ajansı'nda başladı. Anadolu Ajansı'nın çeşitli kademelerinde görev yapan Kanoğlu, 2006 yılında atandığı İstanbul Bölge Müdürlüğü görevinden 2011 yılı itibariyle emekliye ayrıldı. Kanoğlu, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Denetim Kurulu üyesidir.
     Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu olan Zuhal Gürdamar, iş hayatına Lobby PR'da Müşteri Temsilcisi olarak başladı. 1995 yılında Toprakbank'a Kurumsal İletişim Yetkilisi olarak transfer olan Gürdamar, kariyerine İnci'de Kurumsal İletişim ve Danışmanlık Marka Yönetmeni, Tuna Ev&Ofis Kurumsal İletişim Direktörü olarak devam etti. Son olarak Global Hill&Knowlton'da Müşteri Grup Direktörü olarak görev yapan Gürdamar, aynı firmadan emekli olmuştur."
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir