1.yıl

    Mamak Uğur Servisi 229 10 41-229 10 42

    • Ürün Adı : Mamak Uğur Servisi 229 10 41-229 10 42
    • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
    • Birim Fiyatı :
      TR
    • Verilecek Yerler : Ankara
    • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

    Hizmet Hakkında

    229 10 41 – 229 10 42
    mamak uğur servisi,mamakta uğur servisi,uğur mamak servisi,uğur servisi mamak,ankara mamakta uğur servisi,mamakta uğur beyaz eşya servisi,mamakta uğur klima servisi,mamakta uğur kombi servisi,ankarada uğur servisleri,uğur ankara servisleri
    Uğur ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan mamak uğur servisi size bir telefon kadar yakındır.

    Uğur mamak servisi olarak aynı zamanda mamakta uğur beyaz eşya servisi,mamak uğur kombi servisi,ve mamak uğur klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

    Ankarada uğur servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili uğur servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

    Uğur ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan uğur servisi Mamak da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

    mamak uğur servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

    Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü uğur mamak uğur servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

    Tümünü göster
    Ankara Bölge Servis
    Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
    090-312-2291041 / 090- -
    e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir