1.yıl

  Mamak Tolon Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Mamak Tolon Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  mamak tolon servisi,mamakta tolon servisi,tolon mamak servisi,tolon servisi mamak,ankara mamakta tolon servisi,mamakta tolon beyaz eşya servisi,mamakta tolon klima servisi,mamakta tolon kombi servisi,ankarada tolon servisleri,tolon ankara servisleri
  Tolon ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan mamak tolon servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolon mamak servisi olarak aynı zamanda mamakta tolon beyaz eşya servisi,mamak tolon kombi servisi,ve mamak tolon klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada tolon servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolon servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolon ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolon servisi Mamak da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  mamak tolon servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolon mamak tolon servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir