1.yıl

  Mamak Rubenis Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Mamak Rubenis Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  mamak rubenis servisi,mamakta rubenis servisi,rubenis mamak servisi,rubenis servisi mamak,ankara mamakta rubenis servisi,mamakta rubenis beyaz eşya servisi,mamakta rubenis klima servisi,mamakta rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Rubenis ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan mamak rubenis servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Rubenis mamak servisi olarak aynı zamanda mamakta rubenis beyaz eşya servisi,mamak rubenis kombi servisi,ve mamak rubenis klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada rubenis servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili rubenis servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Rubenis ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan rubenis servisi Mamak da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  mamak rubenis servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü rubenis mamak rubenis servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir