1.yıl

  Maltepe Vestel Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Maltepe Vestel Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  maltepe vestel servisi,maltepede vestel servisi,vestel maltepe servisi,vestel servisi maltepe,ankara maltepede vestel servisi,maltepede vestel beyaz eşya servisi,maltepede vestel klima servisi,maltepede vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Vestel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan maltepe vestel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vestel maltepe servisi olarak aynı zamanda maltepede vestel beyaz eşya servisi,maltepe vestel kombi servisi,ve maltepe vestel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vestel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vestel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vestel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vestel servisi Maltepe de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  maltepe vestel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vestel maltepe vestel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir